Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mik a jelei, ha tetszem egy...

Mik a jelei, ha tetszem egy férfinek? És Azt miből lehet tudni, hogy vannak érzesei, nem csak vágyai egy éjszakara?

Figyelt kérdés
Nem tudok eligazodni egy barátomon, néha zavarban van, próbál a közelemben lenni, ha dolgozunk, volt csak úgy magához húzott és megölelt, nem szemböl. Ezt vehetem hülyéskedésnek egy haverral, vagy ez mindenképp több annál?

2015. febr. 13. 21:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Több annál, csak félénk fajta, de mivel ismeritek egymást így nyugodtan kezdeményezz tel, legyél te a rámenősebb.
2015. febr. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Már milliószor meg lett kérdezve. Ezeknek nincsenek egyértelmű jelei csak az adott srác tudja mit akar pontosan és neked kell tudni te mennyit akarsz tőle.

Megértem, hogy nem akarsz csalódni, de nem lehet mindent pontosan előre tudni.

2015. febr. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
0%
Szerintem meg hulye pic.sa lehetsz kerdezo....
2015. febr. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Természetesen látatlanba nehéz tanàcsot adni, de én arra lennék kíváncsi, hogy viselkedik egy férfi, ha vonzòdik valakihez?
2015. febr. 13. 21:29
 5/5 A kérdező kommentje:
Kedves 3#-as ezt miből gondolod?
2015. febr. 13. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!