Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ázsiai lányok mennyire számíta...

Ázsiai lányok mennyire számítanak könnyű "prédának"?

Figyelt kérdés
Volt már hogy összeakadt a tekintetem egy ázsiai lánnyal, de nem kezdeményeztem, akik bátrabbak nálam azok írhatnának a tapasztalataikról.
2015. febr. 14. 01:05
 1/7 anonim ***** válasza:
45%
Nem sok közöm van az "ázsiai lányok vadászata" című témakörhöz, viszont az biztos, hogy itt már megint csak a képbe került az általánosítás....
2015. febr. 14. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%

semennyire sem.

99%uk csak úgy randizik nem a fajából származó fiúval,ha a szülei nem tudják.

ami még jellemző,hogy ha fiatal a lány,akkor a szülők elhívják a fiút magukhoz és ott közlik,hogy nem járhat a lánnyal.

ha látsz is néha félvér ázsiai gyereket itthon,ott a férfi az ázsiai,a nő szinte soha.

2015. febr. 14. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 rézevőfiamór válasza:
48%
Sokkal nehezebb, még az itt született második generációsokkal is. Viszont feleségnek is sokkal jobbak mint a hazai termés.
2015. febr. 14. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
92%

Németországban élek, én úgy látom hogy egyáltalán nem számítanak könnyű prédának.Egy vagy két olyan párt láttam, ahol a férfi európai volt és a nő meg ázsiai.

De!Japánban más a helyzet, ott egy átlagos európai srác is jő nőket kaphat meg, ott odavannak az európai fiúkért a japán lányok.Ezt olyan némettanártól is hallottam aki 8 évig élt Japánban.Ott a kedvesség a nyerő.Lehet egyszer kipróbálom, milyen sztárnak lenni :D

A másik amiről beszélni akarok, az a thaiföldi szekció.Pattayán van asszem hogy dugig van tömve az utca bárokkal és a bárok meg hivatásos nőkkel, tisztes megélhetésre vágyakozó, kezdő, fiatal,hamvas lányokkal vagy épp nővé operált fiúkkal, akik a lábadat is tisztára nyalják ha azt kéred, csak fizesd nekik a megélhetést amíg ott vagy, meg vegyél nekik ajándékot, egy kis ékszert, virágot, édességet, stb.Ott ugyanis viszonylag olcsók az árak, tehát ott lehet költekezni és úgy élni mint egy király, de akkor le nem tudod majd vakarni magadról a nőket.Na és mellesleg a legperverzebb vágyait is kiélheti az ember, mert utána hazautazik a saját országába és senki nem fogja megtudni hogy mi történt, nem kell tartani a lebukástól.A nem hivatásosokat már sokkal nehezebb megszerezni, azokkal nem tudom mi a helyzet.

Illetve annyit még ha beírod a keresőbe hogy thai frau kaufen, akkor nézhetsz magadnak thai nőket, akik feleségül akarnak menni valami kőgazdag palihoz, aki eltartja őket és a családjukat is támogatja anyagilag, cserébe az engedelmes szexrabszolgája és mindenttudó konyhai biorobotja lesz az embernek.Vagy lehet hogy lustább fajta és akkor ráfázott az ember.De az ázsiai nők sokkal alázatosabbak, tehát ha a megvásárolt feleségeden mélytorkos szájbakúrást kívánsz éppen végrehajtani és néha meg is pofozod, akkor azt is tűri egy rossz szó nélkül, én úgy vélem.

Viszont a családjuk nagyon élősködő.Ha kifogtak egy gazdag férfit, aki el tartja a rokonyt, akkor onnantól kezdve ők is levakarhatatlanok és élősködnek az emberen és a pénzén, lusták és pofátlanok lesznek.

Viszont megnézheted ezt az oldalt, a legtöbbje szinte kivétel nélkül német palit keres, mivel tudják hogy itt a legnagyobb a jólét Európában.De hát nem vetem meg őket érte, nehéz lehet az élet ott, csupán tisztességes életre vágynak és a családjukat is szeretnék támogatni, ezért nagyon sokmindenre hajlandóak.

Amiket leírtam, beszámolókban olvastam és ismerősök szájából, akiknek bizalmat szavaztam és hiszek nekik, ennek ellenére nem húzható rá természetesen mindenkire ez a leírás, kéretik fenntartással kezelni!

2015. febr. 14. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
69%
Az utolsónak 100% ban igaza van! :)
2015. febr. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
40%
Igaz amit írt az utolsó elötti, de az már kevésbé, hogy olcsó lenne, 20 éve még olcsó volt Thaiföld, manapság már nem, beérte a Magyar árakat, sőt talán már meg is haladja, Svájci, Német, Angol embereknek olcsó, Magyarnak nem(hacsak nem gazdag) Átlag Magyarnak drága hely Thaiföld, hacsak nem közértből eszik, vagy az utcai árusoktól amitől vagy fosol majd 3 napig vagy nem ez zsákbamacska, de ha már Thaiföldre megy valaki az nem csöveskedni akar, kirándulás étterem Buli férjen már bele az meg nem olcsó, az zsebbe nyúlós sztori, a csajokrol meg annyit, nagyon magas az AIDS betegek száma a lányok körében, és nincs a homlokukra írva, a mezei prostiktol kezdve a bár prostikig bármelyikben lappanghat, hiszen a pénz az úr csak az számít..egyébként Thaiföld szolga ország ott aztán bármit megtesznek a pénzért, olyan alsóbbrendű emberek legalábbis nekem végig olyan érzésem volt, az Európaiak ott kiskirályok akiknek szó szerint tisztára nyalják a talpukat a Thai emberek, gyönyörű helyek vannak Thaiföldön, de amúgy egy szenny ország és mocskos sokszor hasonlóak mint a putris ci..ganyok a Lányok szépek de igénytelenek piacos kínai cucc a menő, fehéritik puderrel a bőrünket mert amúgy barna bőrűek mint a cigok..
2019. júl. 5. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Thaiföldnek pont az a lényege hogy autentikusan az utcán egyél amitől egyébként nem lesz semmi bajod.

Azért feheritik a boruket mert naluk ez a divat, nem a barnulas. És a boruk pedig nem cigányos hanem kifjezetten szep barna. (Bar sok thainak alapbol is feher bore van)

A lanyok pedig alapvetoen igenyesek es sokkal kedvsebbek mint az itthoniak.

2020. febr. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!