Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csajok! (16-19) a felsőtest...

Csajok! (16-19) a felsőtest mennyire számít egy fiúnál? Úgy értem, ha nem tetszik, de látni, hogy kicsit izmos, akkor összejönnétek vele? (Nem gorilla) Illetve ha bejön, kizáró ok, ha van 1 kis úszógumi? (Nem folyik le a székről! )

Figyelt kérdés
2015. febr. 14. 11:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

hát én biztosra megyek és edzeni járok

tedd te is ezt

17/F

2015. febr. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
csak,itthon edzek,mert új helyre költöztem,ahol senkit sem ismerek,és egyedül nem járok.
2015. febr. 14. 11:43
 3/5 VaLaKiki9999 ***** válasza:
szerintem az is jól néz ki ha nincs kigyurva hanem inkább macis :D
2015. febr. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Látni lehet ezeregy nádszál vékony vagy mackós testű pasit jó csajjal és ezeregy izompacsirtát is rondával. Az arc sokkal fontosabb szerintem mindkét nem számára. Láthatóan izmos testtel pedig a konditerembe járó fiatalok közül is kb csak minden ötödik-hatodik ha rendelkezik.
2015. febr. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
39%

Hát nekem ennél szigorúbb az ízlésem. Legyen jóképű és jó testű. Nem indulok be mackókra meg vékonyakra, sőt még átlagos testre sem igazán. Nem kell kigyúrt állatnak lennie, de valamennyire legyen izmos, ne legyen úszógumi mert nem jó ilyen testhez hozzá érni és nagyon nem férfias. Ez van. Az izmos test a férfias, ahogy a nőknél a vékony derék, szép kerek fenék stb.

18/L

2015. febr. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!