Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lenne olyan lány aki járna velem?

Lenne olyan lány aki járna velem?

Figyelt kérdés
18 éves fiú vagyok, barna hajú és szemű, jól öltözködök és a hajam is jó, udvarias vagyok, jövőre egyetemre fogok járni gépészmérnöki karra, szeretem a társaságot, vannak barátaim, stb., de mégsincs barátnőm pedig régóta szeretnék, próbálkozások voltak, de pár találkozásnál több nem volt sose illetve pár éve volt egy évig tartó "kapcsolatom" amiben nem volt semmi komoly és igazából nem is tetszett a lány, valamiért láthatatlan vagyok a lányok szemében ami azért is idegesítő mert még a legszerencsétlenebb kinézetű embereknek is van barátnőjük (ezzel senkit nem akarok bántani), tudom a belső a fontos de nekem az is viszonylag rendben van már amennyire ismerem magam, beképzelt, nagypofájú nem vagyok pedig van pénzünk, (amivel sosem kérkedek még azoknak sem akikről tudom h szintén van pénzük) apa magántanár és milliókkal tőzsdézik, 5 ingatlanunk van abból 2 nyaraló 2 pedig ki van bérbe adva, 6 garázsunk is van abból 5 van kiadva bérbe, egyben pedig a két kocsink áll. Ha lenne barátnőm anyagilag nem lenne baj mindent megvennék neki és mindent megtennék azért hogy boldog legyen persze ha egy kihasználós p.csa lenne az illető akkor nem kéne ott is hagynám. Vannak akik azt mondják "túl jófiú" vagyok például a legutóbbi lány akivel 3x találkoztam, lehet ez a probléma és ezért nincsen barátnőm.

2015. febr. 14. 14:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

1. ne a pénzzel csajozz itt csajt úgy találj, hogy ezeket nem írod le.


2. s3ggf3j vagy ha ezzel felvágsz


3. hidd el ha később tudja meg hogy pénzed van és attól úgyanúgy szeret ugyanazt várja el akkor megtaláltad a párod


4. mielőtt megvádolnál hogy csoró vagyok képzeld el nem

2015. febr. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Majd lesz, le se fogod tudni őket vakarni magadról. Ne parázz, csak lazán, magabiztosan ismerkedj.
2015. febr. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ha állítólag jól nézel ki(bár senki se látott még) és gazdag is vagy, akkor itt valami nem stimmel :D Vagy te vagy az ország legnagyobb balekja, vagy hazudsz és nincs annyi pénzed, ami elfedné az ocsmány kinézeted. Válassz :D
2015. febr. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Ha tényleg nem szoktál felvágni azzal, hogy van pénzetek és személyiséged is rendben akkor szerintem biztos, hogy lesz barátnőd, csak várd ki míg megtalálod a neked valót.

Szerintem ismerkedj bátran és majd összejön.:)

2015. febr. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
nem vagyok ocsmány mindenki azt mondja h jól nézek ki, van lánybarátom is ő is azt mondja, de mégis láthatatlan vagyok a lányok szemében, volt pár éve hogy a csajok és pasikon próbáltam ismerkedni (tudom hogy ez gáz) de még ott is csak egy 54 éves nőnek tetszettem azt írta "sármos vagy" :D
2015. febr. 14. 14:35
 6/14 anonim ***** válasza:
Oké elhiszem hogy nem szoktál felvágni Apu Anyu pénzével, de itt felkellett sorolni mi mindenetek van? Amúgy itt önbizalom hiányt gyanítok, legyél picit nyíltabb.
2015. febr. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
a valóságban nem beszélek ilyenekről, ide azért írtam le mert a lányok elvileg szeretik azokat a fiúkat akiknek a szülei viszonylag sikeresek, és nekem még így sincs barátnőm
2015. febr. 14. 14:47
 8/14 A kérdező kommentje:
és igen valószínű hogy önbizalom hiányom van és azon hogyan lehetne javítani?
2015. febr. 14. 14:48
 9/14 anonim ***** válasza:
Nos rengeteg ingyenes anyag található a neten, esetleg szemináriumok(azok pénzesek de csak van rá keret gondolom). Érdemes lenne némi önismeretre szert tenned, a hölgyek a sikeres férfiakért vannak oda , nem a sikeres szülőkért hisz nem velük járnak hanem a pici fiúkkal.
2015. febr. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Persze pénzzel is lehet kompenzálni a dolgokat, de az olyan kapcsolat is lesz.
2015. febr. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!