Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, mennyire próbálkoztok...

Fiúk, mennyire próbálkoztok olyan lánynál aki csendesnek és zárkózottnak tűnik? 17/L

Figyelt kérdés
Amúgy,ha valakit jobban megismerek egyáltalán nem vagyok az,szeretek beszélgetni,viccelődni,de kívülről lehet,hogy nem ez jön le..

2015. febr. 15. 15:12
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
31%
felejtős! az ilyenekből elegem van pasi kell nektek bezzeg 1 nyamvadt randira se vagytok hajlandóak . meg mindig nekem kell teperni meg beszélgetésnél 1-2 szavas válaszok szánalom level 100
2015. febr. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
78%

Én is ilyen vagyok, csak fiúban.

Számomra pozitív, ha a lány is ilyen, nem szeretem a nagyszájú, hangoskodó, túl nyitott lányokat.

2015. febr. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Én nagyon szívesen próbálkoznék, sőt! :D

Egyetlen probléma, hogy én is ilyen vagyok, ezért nem merek odamenni senkihez :c

2015. febr. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
#11 De azért nem az a véglet vagyok,aki csak egy-két szavas válaszokat ad. Én próbálok ezen a téren javulni és bátrabb lenni.
2015. febr. 15. 15:32
 15/21 anonim ***** válasza:
88%

Én szeretem az ilyen lányokat!:)

Csak nyílj meg egy idő után, az a lényeg. Tapasztaltam, hogy a csendes lányok viccesek, jófejek, csak kicsit fel kell oldódniuk:D


20/F

2015. febr. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Ha van kedved beszélhetünk:) 16,5f
2015. febr. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Semennyire.

19/F

2015. febr. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
Én is ilyen vagyok, csak fiúban, szóval max. néznénk egymást :)
2015. febr. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
én is ilyen vagyok (legalábbis ilyen voltam), barátomnak mielőtt összejöttünk 1 évig tetszettem, és ő is nekem, de nem tudott közeledni, igazán nem is akart, kicsit unalmasnak tűnhettem tényleg kívülről.:D Én elvoltam a saját kis világomban, a barátnőimmel. De aztán úgy adódott, hogy volt alkalmunk jobban megismerni egymást (közös ismerős bulija, stb.) és már jó ideje együtt vagyunk, megismerte azt az oldalam, amit te is leírtál, a beszédes, hülyéskedő, pörgő énem. Igazából azt tudom tanácsolni, hogy nyiss kifelé, és találj lehetőséget arra, hogy szocializálódj. Járjatok el barátnőkkel péntek este valahova, érezzétek jól magatokat, és add önmagad, nevess sokat, ne félj, ne zárkózz el, nagyon sok fiú van, aki az ilyen természetes, normális, értelmes lányok tetszenek.
2015. máj. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
Ha kapok valamilyen bíztató jelet akkor simán!
2015. szept. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!