Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A fiuknak miért a tucat...

A fiuknak miért a tucat lányok tetszenek a leginkább? holott nagyon sok szép lány van akik nem olvadnak bele a környezetükbe, divatosak is csak nem Nike air max et hordanak i-phone 6 al és fosszínű kabáttal.

Figyelt kérdés
holott nagyon sok szép lány van akik nem olvadnak bele a környezetükbe, divatosak is csak nem Nike air max et hordanak i-phone 6 al és fos-színű kabáttal...A kérdés adott. Mielőtt én is kezdtem volna eltucatosodni nem tetszettem senkinek. De most a fél sulinak. Na tesztből visszaváltottam átlagosra egyből megcsappant a hódolóim száma. De miért? Ennyit számít az ha Nike cipője van valakinek vagy fos színű a kabátja? Engem ez idegesít, ha tetszek valakinek akkor ne a Nike miatt tetszek basszus... na erről mi a véleményetek?
2015. febr. 15. 16:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Az hogy csak te látod így
2015. febr. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Miért általánosítasz?
2015. febr. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
omg! hol élsz te szatyorban? :D
2015. febr. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nekem nem jönnek be a tucat lányok. Tévhitben élnek: azt hiszik, attól lesznek egyediek, és egyéniségek, hogy ezeket a szarokat hordják/használják. Egy nőnek legyen stílusa, legyen ízléses ruhatára, ne azt hordja, ami a divat, hanem azt, ami neki jól áll. Ennyit a hipotézisedről.
2015. febr. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Az a véleményem hogy, végül is te is "tucat lány" lettél. Szóval most mi a bajod? Nem tetszik így a dolog? Akkor alakulj vissza szürke kisegérre és ennyiiiiiiiii.
2015. febr. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
5/5 adom! tesó :)
2015. febr. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nem lettem az :D Mondom csak kezdtem én is olyan lenni de olyan fura olt ugyanolyannak lenni mint minden második ember igy észhez tértem. :))
2015. febr. 15. 16:26
 8/16 anonim ***** válasza:

Azok a fiúk, akiknek a tucatlányok tetszenek, azok nekem nem tetszenek általában, így jobb is, ha nem sérülnek, mert pont utánam vágyakoznának. És szerintem a legtöbb esetben ez így van. Zsák a foltját alapon a tucatlányok a tucatfiúknak tetszenek, azok, akik meg kicsit mások, talán kevésbé feltűnőek vagy bármi, azok meg egymás között keresgélnek. Az a probléma, ha a tucatlány nem tucatfiút akar, és fordítva. Ez a két kategória általában nem keveredik, és szerintem jó okkal. Arról, aki beáll a sorozatgyártó szalagra, arról szerintem ez igen sokat elárul. Például, hogy túlságosan sokat ad a környezete véleményére, és nem saját elképzelései alapján dönt, hanem az alapján, hogy mi a leginkább elfogadott a többiek szemében. Ez egyértelműen kihat a párválasztásra is.


Amúgy, kérdező, ha átváltasz más cuccokra, de megcsappan a "hódolóid" száma, akkor azok soha nem is voltak hódolók. Az a "fél sulinak", aki akkor vett észre, amikor beálltál a sorba a többi közé, az nem téged értékel, gondolom mikor más szerelésben jelentél meg, fele meg sem ismer. A stílus az, amit értékelnek, nem a személyed, ami szerintem egyáltalán nem csábító vagy hízelgő. De kinek mi. Van, akinek az számít, hogy sokan kedveljék, és nem az, hogy aki kedveli, az igazán őt kedvelje, ne a megjelenését.


Amúgy, lehet, hogy én más korban voltam gimis, 22 éves vagyok, ki tudja, az a pár év alatt mennyit változott a dolog, de az biztos, hogy sem akkor, sem most nem tapasztaltam ezt a jelenséget, amiről te most beszélsz. Sosem volt gondom a pártalálással, pedig mindent lehetett rám mondani, de a divatot sosem követtem. Akkor is volt pasim, amikor kifakult "fekete" együtteses pólóban és bakancsban mászkáltam minden irányba. Normális embereknél nem az öltözék az, ami meghatározza, tetszel-e valakinek. Szerintem.

2015. febr. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
köszönöm utolsó :)
2015. febr. 15. 16:45
 10/16 anonim ***** válasza:
Gondolom lehetsz vagy 13-15 eves..
2015. febr. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!