Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nincs önbizalma a...

Miért nincs önbizalma a helyes, normális srácoknak?

Figyelt kérdés
Beszélgettem egy fiúval, helyes,vicces,okos stb, és szóba került, hogy neki tetszik egy lány. Tök örültem neki, mert rendes a csajszi, gondoltam milyen szép pár lesznek, majd a srác megkérdezte, hogy szerintem ő hogy néz ki, és ne kíméljem... Pedig 10/8-9, és nem egy idióta paraszt...

2015. febr. 16. 15:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert bunkók a csajok. Nem kicsit.
2015. febr. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
*hozzáteszem, hogy ezzel a 'problémával csak nála találkoztam eddig, (hosszú, 16 évem során XDD), tehát a többes szám nem feltétlenül indokolt, de gondolom nem ő az egyetlen.
2015. febr. 16. 15:59
 3/15 anonim ***** válasza:
Elvileg én is tetszem elég sok lánynak, de önbizalmam még sincsen..
2015. febr. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
95%
Nos amikor a legtöbb Nő kigyurt pénzes full metrosexuális pasikra vágyik és ezt nagyban hangoztatják is nem is csoda hogy szegény pasik félénkek. Nem azt mondom hogy ilyen minden Nő viszont az ő hangjuk hallatszik jobban. Ha tudod mint pasi hogy hú de tökéletesnek kell lenned mint egy filmsztár akkor persze hogy meghátrálsz és inkább feladod.
2015. febr. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
3-as, de miért van ez? Volt valami negatív élményed ezzel kapcsolatban, vagy csupán zárkózott vagy?
2015. febr. 16. 16:03
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
azért mert tökmindegy milyen helyes egy fiú a lány úgyis megunja és másikra cseréli
2015. febr. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Most helyes meg minden, 2 év után meg meg se ismerik egymást az utcán.


Ezért törje magát az ember?

2015. febr. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
#3 vagyok. A #4 komment miatt is, és volt negatív tapasztalatom is.
2015. febr. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
95%
Egy fiatal fiúnál akár egy eset is nagyon befolyásolhatja az önértékelését. Én is állítólag tetszek sok lánynak, de nem nagyon tudom elhinni, ezért nem szívesen kezdeményezek...
2015. febr. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
95%
Hogyan közeledjek egy lányhoz, amikor olyan elvárások vannak, mint amiket a Szürke ötven árnyalatában láthatunk? (Bocsi hogy ezt hozom fel, tudom hogy mindenhol ez megy, de tényleg formálja a mai lányok igényét.)
2015. febr. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!