Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ezt mire véljem?

Ezt mire véljem?

Figyelt kérdés
A helyzet a következő, elkezdtem 2 hete beszélgetni egy lánnyal, mindennap beszélünk, tegnap találkoztunk először, nekem eszméletlenül tetszik, de ő néha flegmázik és hogyha beszélünk inkább én tartom a beszélgetést, néha-néha visszakérdez, de nagyon ritka , szerintetek mit szeretne? Nem olyan nagyon barátkozós típus, hogyha nem szeretne beszélni velem, akkor egyszerűen nem írna, hogyha pedig ő is szeretne valamit, akkor lehet nem flegmázna, néha vissza is kérdezne.. szóóval?
2015. febr. 16. 22:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Vannak olyan emberek, akik alapból flegmák. Lehet, hogy nincs veled semmi baja, egyszerűen csak ilyen a természete. :)
2015. febr. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Unalmas vagy neki.
2015. febr. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
na, pont ez a jelző nem illik rám :D mit tehetnék, hogy néha-néha ő is kérdezzen? Hogy ne minden reggel nekem kelljen írnom neki, hanem mondjuk ő is írna?
2015. febr. 16. 22:27
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem igen tudom hogy mikről beszéltek, így nem tudok tanácsot adni.

Ha ilyen sablon, hogy milyen a suli, stb. akkor valószínű unja a témát.

2015. febr. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
több témát is felhozok, de lassan kifogyok belőle, esetleg mik jó témák? a sorozatokat már teljesen kiveséztük
2015. febr. 16. 22:37
 6/10 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg, hogy mi akar lenni, és hogy mik a tervei a jövőre nézve.

Fontos, hogy mutasd a támogatásod. :)

2015. febr. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
túl vagyunk ezen is :D fogorvos :D és vagy párizsban vagy németországban :D
2015. febr. 16. 22:47
 8/10 anonim ***** válasza:
Akkor talán kérdezd meg hogy volt-e már barátja, és ha volt, akkor milyen érzés volt neki, amikor vele beszélgetett?
2015. febr. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ne írj rá, ha nem keres akkor egyértelmű h friendzone-ba vagy max szóval tipli. Bár azt nem tudom h milyen terveid vannak, normális kapcsolatot szeretnél vagy csak jól megrakni. (nem értem h miért kell kinyalni a seggét, vagyis értem de ne tedd)
2015. febr. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
ciki, 5 órája kaptam a választ, miszerint ne akarjak többet barátságnál
2015. febr. 17. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!