Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Akinek pesszimista a világnéze...

Akinek pesszimista a világnézete, mindent megkritizál, mindent kigúnyol, de tényleg mindent, az miért csodálkozik, hogy egy nő sem akar vele komoly kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Semmi nem jó neki, egyetlen film sem, egyetlen könyv sem. A részletes politikai cikkeket fikázza (bal- vagy jobboldaltól függetlenül), fikázza az embereket, az ételeket, a városokat, a zenéket. Olyanokat terjeszt, hogy az embereket ki kell használni, jól le kell húzni. Szörnyen pénzéhes a tag, és egyébként pénzügyi szakra jár egyetemen.


Külsőleg minden oké vele, de amikor a nők meghallják a gusztustalan, erkölcstelen világnézetét, a műveltebb, normálisabb lányok azonnal lekopnak róla, és csak azok maradnak, akik az igazi alfahím típust kedvelik.


Ellenben ő meg azzal kérkedik, büszkélkedik, hogy minden ujjára tíz nő jut. (Általában csak azokat a nőket számítja bele ebbe, akik csak felszínesen ismerik őt.) Hetente 3-4-szer bulizik, a legdrágább piákat veszi, az évek során egyre nagyképűbb lett.


A Facebook oldala tele van a szélsőségesen megfogalmazott kritikáival, amivel sokszor alattomos módon a saját ismerőseit gúnyolja, alázza. Több lány teljesen el van olvadva tőle. Soha senki nem hallott még tőle olyan gondolatot, ami az elégedettségét türközte volna.


Mi a véleményetek az ilyen férfiról? Vagyis mi a véleményetek az ilyen szörnyről?


2015. febr. 17. 13:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez ugye saját magad jellemzése?
2015. febr. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem igazan erdekelnek az ilyen emberek. Addig jo, mig nem fuj a szel egy ilyet az eletembe. De egyebkent lehet torolni facen, el is lehet hajtani. Nem kotelezo vele semmifele kapcsolatot kialakitani, tartani. Kiveve, ha a rokonod. De akkor is minimalisra lehet csokkenteni az erintkezest.
2015. febr. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Nem csípem pasiként, de mint írod nincs problémája a nőkkel, szóval vannak akiknek ilyen alfahím jön be.
2015. febr. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
23%
és még valaki merje azt mondani hogy a nőknek nem a bunkó pasi kell ! de hogyy nem...
2015. febr. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A kritikához joga van mindenkinek, az más kérdés, hogy esze már nem mindenkinek van hozzá. Mellesleg attól még, hogy te csak azt az oldalát ismered, amivel ő szanaszét oszt mindenkit még nem azt jelenti, hogy nincs neki olyan énje, ami értékeli és szerei a dolgokat. Tőlem is sokszor hallják, hogy lesajnálok mindent és sokszor nem tetszik valaki és valami, de ettől függetlenül nagyon sok dolgot szeretek és tisztelek, csak egyesek tudománya csupán addig tart, hogy meglátják a kritikus énemet és elkönyvelnek se99fejnek. És itt jön a vízválasztó. Én nem kezdem el utálni azokat, akik egy kézműves cserépedénynek tartanak, akinek semmi se tetszik, én abban reménykedem, hogy bővül a látókörük, ellenben sok hozzám hasonló következetesen utálja azokat, akik nincsenek jó véleménnyel róluk, vagyis inkább rólunk. Az meg egyenesen röhej, hogy azt mered állítani, hogy a világnézete erkölcstelen és gusztustalan, hisz ha valami, akkor az erkölcs és az ízlés relatív és a legkevésbé se egyetemes. Felteszem neked nem tetszenek az olyanok, mint ő és én, de mint írtam, én nem haragszom rád, ilyen az ízlésed, én nem mondhatom meg mit szeress és mit nem, ez rajtad áll.

(Csak így zárójelben jegyzem meg, hogy valamilyen szinten mindenkit a pénz motivál és azok a legnagyobb álszentek, akik ezt tagadják. Ha nem így lenne, akkor nem dolgoznánk. Az életben pedig igenis vannak olyan pillanatok, amikor még a legjámborabb ember is a másik hátára állva akar feljebb kerülni.)

2015. febr. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én pesszimista vagyok, borúlátó. Mindenek a rosszabbik oldalát nézem, nem bízom az emberekben. Ettől függetlenül nem szólok le és fikázok másokat. És nem is verem át őket. Főleg nem azt a maroknyi embert aki közel áll hozzám. Akiről te beszél nem alfa hím, csak egy nagyképű, beképzelt, elégedetlenkedő pöts. Majd megtalálja az emberét akinél koppan. Ne foglalkozz vele és nem megy fel a vérnyomásod.
2015. febr. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Költőnő? ***** válasza:
100%
én rosszul vagyok az ilyen emberektől. Lehetőség szerinti ignore
2015. febr. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Azt, hogy én kerülöm az ilyen embereket, eddig elég sikeresen. A többi meg nem érdekel, nem unatkozok, hogy ilyenekkel foglalkozzak.
2015. febr. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

#1: Isten ments, hogy önjellemzést írtam volna. Bennem is van bőven sarc, viszont ha ilyen lennék, fel is akasztanám magam. :O


#5: Éreztem, hogy akad egy olyan hozzászóló, aki megpróbálja a pozitív oldalát felfedezni az említett tagban, és pártját fogni. Megértelek, hogy elégedetlen vagy, meg hogy semmi nem tetszik, meg ha eléd raknak egy tökéletes tortát, tökéletes ízesítéssel, te mint "cinikus sеggfejkedő" (bocsáss meg, nem hagyhattam ki, de nem is saját találmány) azonnal boncolni kezded, leoltod benne a cukrot, hogy miért édes, leoltod benne a habot, hogy miért fehér, leoltod benne a krémet, hogy miért krémes, de lehetőleg nem kell ezzel az iszonytatóan sugárzó pesszimizmussal mindenkit belerángatni az önsajnáltató, egoista közönyödbe. Sosem tűrtem az ilyen minden kákán csomót kutató embereket, de nyilván mindenkinek más az ízlése. Viszont az emberek többsége sokáig nem tűri az állandó pesszimizmust, borúlátást, meg az olyan eszmefuttatásokat, hogy a világon minden szar, mindig szar, mindenhol szar. Ez hosszútávon nem egészséges! Ezzel még nem is lenne gond. Saját dolga az illetőnek. Viszont a minden embert le kell nézni, meg kell vetni, ki kell használni, át kell verni típusú elméletek távol állnak nemcsak tőlem, de a normálisabbjaitól is. Arról nem beszélve, hogy kimondottan csak érdekkapcsolatokat köt, amiből valami módon érzelmileg, de inkább anyagilag profitál. Gusztustalan! De végül is a ti dolgotok, hogy hogyan feketítitek be a saját életeteket... bár kétlem, hogy ettől szarul éreznétek magatokat, ha egyszer ez okoz örömet.

2015. febr. 17. 13:50
 10/11 anonim válasza:

"Mr. Udall" (Jack Nicholson) a "Lesz ez még így se" c. filmből.


https://www.youtube.com/watch?v=R4twdD_u6Gg

2015. febr. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!