Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Meleg társkeresőkön miért...

Meleg társkeresőkön miért mindig biszexek találnak meg?

Figyelt kérdés

Nem értem ,h miért mindig biszexek találnak be?

Ráadásul a profilomban ott van ,h rohadtul hidegen hagynak a kis kalandok.Erre legutóbb is egy biszex betalál.Megnéztem a profilját és be van jelölve a tartós párkapcsolat mint keresés célja.Gondoltam megkérdezem ,h mit is kit is keres?Erre azt válaszolta ,h kizárólag csak szexet meg barátnője van és hasonlók még én én éreztem magam hülyének tudod ,h megkérdeztem;)

Elég gyorsan zárult is ez a kis beszélgetés.Tényleg ennyire nehéz felfogásúak? Nem akarok általánosítani biztos van normális is köztük csak engem elfelejthetnének nem tudom mi vonzót találnak bennem a biszexek ,h 5 levélből 4 biszextől jön:/Biszex ismerkedjen biszexel meleg meleggel ez a véleményem.

Nem kedvelem őket ,de mégis mindig betalálnak :/



2015. febr. 17. 16:12
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Arról már nem is beszélve ,h 2 levél után már a dákójáról meg egyéb tet nyílásáról küldi nekem a privát képeket.

Ennyire fogyatékosok? Le van írva a retek profilomban ,h nem érdekel alkalmi szex ennek ellenére küld egy levelet ,h szia nagyon tetszel és a farkával pózol -_-"

2015. febr. 17. 16:15
 2/12 Noren1989 ***** válasza:
Ők csak kíváncsi heterok, ugyanmár ;)
2015. febr. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:

ismerős. én is mindig amikor beszélgetek, sokszor már a szia után a szex lenne a téma.. nem értem őket :)

hány éves vagy? kérdező?

2015. febr. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

kíváncsi heterok



Ez a szó nem létezik illetve helytelen valami megfogalmazhatatlan látens dologgal akar takarózni az a személy aki ezt a szót használja.Az alkalmi homoszexuális illetve a biszex már inkább használható arra a szituációra amire gondolsz.

2015. febr. 18. 06:28
 5/12 petike30 ***** válasza:
Figyi van olyan hogy törlès vagy tiltàs hmm
2015. febr. 18. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

na én vagyok az ellenkező,mindig a melegek találnakbe(és öregek)

hol keresel?,mert én inkább bit keresek meleg helyett.

2015. febr. 19. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A biszexek általában tényleg ilyenek, hogy érzelemmentesen, szimpla kúrópartnerként tekintenek más férfiakra. Kicsit erős kifejezéssel élve szexuális értelemben, a melegek szempontjából ők pszichopaták. S mint olyan sokkal fesztelenebbül "hajtják fel" a potenciális jelöltjeiket, sokkal kezdeményezőbb attitűddel rendelkeznek, s ezáltal a bejövő postafiókban az ő leveleik is nagyobb valószínűséggel fordulnak meg, mint a full meleg srácokéi. További valószínűség-növelő tényező az, hogy gyakoribbak is, mint a tisztán melegek. (A heteróknál is gyakoribbak, viszont ez nem bizonyítható a nagy látencia miatt.) Tehát ne hidd, hogy egyedül vagy ezzel a "problémával".:D
2015. febr. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Azért mert aki biszexnek van írva nem biztos, hogy biszex. Ismerek nem egy olyat aki életében nem volt még nővel de 30-40 évesen is annak mondja magát.

A másik kategória pedig az aki bepróbálkozik, hátha összejön valami. Borítékolom, hogy nem egy bi adja ki magát melegnek.

Azt hiába írod be a profilodba, hogy a kalandok hidegen hagynak, nem fogják elhinni. Lehet , hogy te komolyan gondolod, de jó ha 5%(öt) ilyen.

A lényeg semmit senkinek nem kell elhinni ameddig valójában meg nem győződsz róla, hogy az úgy is van ahogy mondja.

2015. febr. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Meleg22 válasza:

Hehe.!:D

örülök hogy másnak is vannak szerencsétlen esetei..XD

Én kb fél évig egyhuzamban csak körülmetéltekkel futottam össze..-.- ami meg aztán messze álljon tőlem.. .....:D:D

2015. febr. 21. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mi baj van a körülmetéltekkel?
2015. febr. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!