Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ti elutaznátok egy másik...

Ti elutaznátok egy másik országba, csak azért, hogy találkozzatok egy lánnyal/fiúval akivel neten megismerkedtetek?

Figyelt kérdés
Én áprilisban utazok majd Spanyolországba, mert megismerkedtem egy lánnyal neten, hónapok óta beszélünk és elég közeli kapcsolatba kerültünk...és szeretnénk már személyesen is találkozni. Csak a véleményetek érdekelne, hogy más is utazna-e külföldre ilyen célból...feltéve persze, hogy megvannak hozzá az anyagi feltételek is?

2015. febr. 17. 19:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Csak ha 110%-ig biztos vagyok abban, hogy a lány valóban olyan, amilyen, valóban létezik, és nem fog átverni vagy kihasználni.
2015. febr. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 opened paradise ***** válasza:

Na odáig azért már biztos nem!

Félteném a vesémet.

2015. febr. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

nem hinném

nekem a 150km a határtávolság

2015. febr. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Ha tudnám, hogy komolyan a szándékai, akkor igen. Meg akarom ismerni, tehát tennem is kell érte akkor. :)
2015. febr. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Nekem a másfél kilóméter is nagy távolság, életem szerelme legyen szíves a 200 méteres körzetemben tartózkodni, vagy elhúzni a halálba.
2015. febr. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
csak akkor menj ha amúgy is lenne kedved elmenni oda ne lepődj meg ha esetleg nem is találkozol vele
2015. febr. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
persze simán,ha fizetik,meg megtanul nekem értelmes nyelven, pontosabban magyarul.
2015. febr. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Persze, csak is úgy hogy biztos vagy benne, hogy kit látogatsz meg, biztos az akinek kiadja magát stb..skypoltatok előtte már, láttad webcamon keresztül, tehát biztos vagy benne, hogy nem valami fake aki csak hülyét csinál belőled. Annyira nem drága az utazás...feltéve kinek mi a drága, én 30 ezerért foglaltam egy oda-vissza jegyet Rómába, szerintem annyira nem sok érte és ha szerencséd van sokkal olcsóbban is meg lehet úszni, vagy ha egy nem túl forgalmas időpontban utaznál...nekem mindenképp megéri szerintem, és eléggé izgatott is vagyok miatta :D
2015. febr. 17. 19:43
 9/18 A kérdező kommentje:
Madrid, nem Róma xD
2015. febr. 17. 19:44
 10/18 anonim ***** válasza:
Biztos hogy nem Don Juan, a spanyol maffiavezér emberkereskedő beépített lányával beszéltél?
2015. febr. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!