Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek 21 évesen késő...

Szerintetek 21 évesen késő elkezdeni társasági életet élni? Mit tegyek, hogy könnyebben tudjak ismerkedni? Ha valaki volt hasonló helyzetben, hogyan tört ki ebből?

Figyelt kérdés
Sosem voltam a társaság középpontja, visszahúzódóbb természet vagyok, akinek kell idő a feloldódáshoz egy társaságban. Ha valakit megismerek és megszeretek, akkor már nagyon közvetlen vagyok. Az egyetemen igyekeztem nyitottabb lenni, de igazán mély kapcsolatokat nem sikerült kialakítanom. Bulizni nem járok, mert nincs kivel, nem tudom, hol ismerkedhetnék. Nagyon rossz, mert teljesen egyedül érzem magam hétköznap, kevés ember vesz körül. Néha értéktelennek érzem magam. Mit tehetnék, hogy több barátom legyen? Ha valaki volt hasonló helyzetben, hogyan tört ki ebből? Kérlek adjatok valami tanácsot. :/ 21/L

2015. febr. 17. 20:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Én hasonló vagyok, csak fiúban. Ha van kedved erről beszélgetni, akkor írj rám. :)

22/F

2015. febr. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Írtam, 21/F. :)
2015. febr. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld meg alkalmanként azt a játékot játszani, hogy "Leszarom, lesz, ami lesz!" és sokat mosolyogsz, nevetsz, több a fizikai kontaktus, több mindent mondasz el magadról, mint általában. Egyenlőre csak néha, pár alkalommal próbálkozz ezzel. "Carpe diem", különösebb gondolkodás nélkül vágj bele dolgokba, csak menj, csak csináld. Ne hivatkozz vizsgákra, munkára, fáradságra, kevés ismerettségre.

Szerintem ezt magadon is kipróbálhatnád - biztos van olyan, amit már rég ki akarsz próbálni. Mondjuk a külsődön. Egyszer csak vedd fel azt a piros ruhát. Egyszer csak fesd ki magad (vagy pont ne). Nekem például bejött, hogy butácska, vicces szelfiket készítettem magamról, magamnak... vagy befestetettem kimosható festékkel a hajam. Flörtölj magaddal a tükörben. :D

2015. febr. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok a társaság középpontja de könnyen ismerkedem viszonylag. Kicsit ki kellett szélesíteni a látóköröm, hogy minden témában tudjak valami értékelhető véleményt mondani és így az önbizalmam is több lett. Vagy igyál reggel 2 cent pálinkát :P Ne gondolkodj a következményeken ha nyitsz valaki felé de elküld ugyan olyan állapotban mész haza suli után mintha meg sem próbáltad volna... Amúgy én is ilyen vagyok csak már 24 és F :)
2015. febr. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Írtam üzenetet.

2015. febr. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!