Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nehéz becsajozni? Miért...

Miért nehéz becsajozni? Miért van az, hogy nem jön magától, mint a nemi érés?

Figyelt kérdés

Nekem legalábbis nem jön magától. Nem értem, miért. Nem látom, hogy mások a környezetemben, akiknek van barátnőjük, hatalmas erőfeszítéseket tennének. Csak adják magukat, és nekik lett. Nekem sose, hiába adom magamat. Mondják, hogy járjak el ismerkedni. Hát eljárok, de így se történik semmi. Megismerkedek egy lánnyal, beszélgetünk, jól elvagyunk, aztán elválunk. Aztán beszélget mással. Aztán máshogy megyek, azzal is elvagyunk, aztán semmi. A legtöbbnek meg amúgy van barátja, és ez előbb-utóbb ki is derül.


Nem látok rajtuk semmit az udvarias érdeklődésen kívül. Nem érzem azt, hogy én is érdekelném őket, úgy, ahogy ők engem. Miért van ez így? Miért nem egyenlő esélyekkel indulunk? Én miben vagyok kevesebb, mint mások? Az arcom rendben van, jóképű vagyok, a magasságom átlag körüli, kicsit vékonyabb vagyok, mint az átlag. Értek sok mindenhez, beszélek nyelveket, nagy a lexikai tudásom. Mi kéne még? Miért nem jön össze? Én tényleg csinálom, amit mondanak, eljárok ismerkedni, beiratkoztam táncolni (már nem először), de így se történik semmi. Úgy érzem, mintha én a lányok szemében teljesen semleges lennék. Nem értem, miért nem vagyok elég úgy, ahogy vagyok, miközben másnál ez működik.


2015. febr. 18. 00:14
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
23%
Megint egy rinyagép, na jóéjt.
2015. febr. 18. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:

*máshova megyek


Volt olyan lány, aki a kezdetektől fogva érdeklődő volt. Mindig volt miről beszélnünk, és ott éreztem, hogy megy a közeledés. Mint az amerikai filmekben, ahol a megismerkedés után valahogy mindig újra és újra megtalálják egymást azok, akikről tudjuk, hogy kölcsönösen vonzódnak egymáshoz. De ez nagyon ritka, ez az, amit szinte sosem látok magamon. Mindig úgy érzem, hogy csak én érdeklődöm, és nekem kell futni, ha valamit akarok. Semmi kedvem az egészhez. Sosem kapom meg, amit akarok.

2015. febr. 18. 00:19
 3/32 A kérdező kommentje:
Jó éjt! Kösz, hogy benéztél!
2015. febr. 18. 00:19
 4/32 anonim ***** válasza:
Törődj bele, mást nem tehetsz. Más is van így (pld én). Egyszerűen mellém nem rendeltek senkit. Amit ember kipróbálhat már megpróbáltam, nem jött össze. Így kell megtanulni magad jól érezni a bőrödben, és egyszer talán valami lesz. Addig se menjen feleslegesen az életed, csináld ami érdekel, amire nem lenne időd a bnő mellett, én tanfolyamra járok, fejlesztem a szakmai tudásom.. kösd le magad mást nem tehetsz. És akármi lehetőség van, élj vele. Mindig minden lehetőségnél legyél ott, add meg az esélyt a dolognak. És ne szürkülj be, onnantól esélyed nincs semmire.. nagyrészt ennyit tudok tanácsolni.
2015. febr. 18. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
Ahelyett, hogy rinyálnátok inkább lendüljetek akcióba..akkor jut minden napra egy liba..
2015. febr. 18. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:

"Ahelyett, hogy rinyálnátok inkább lendüljetek akcióba..akkor jut minden napra egy liba.."



Mondtam, hogy szoktam ismerkedni. Nem írtam le elég világosan?



"Törődj bele, mást nem tehetsz. Más is van így (pld én). Egyszerűen mellém nem rendeltek senkit. Amit ember kipróbálhat már megpróbáltam, nem jött össze. Így kell megtanulni magad jól érezni a bőrödben, és egyszer talán valami lesz."



Ez az a duma, aminek hatására legszívesebben fognék egy minigunt és lekaszabolnék minden csajt, aki szembejön velem az utcán. Mi az, hogy törődjek bele??! Én ebben nem vagyok hajlandó hinni, b**zod. Ennyi erővel elkezdhetném ásni a saját síromat.

2015. febr. 18. 07:55
 7/32 anonim ***** válasza:

De hát szoktál lépni? Kezdeményezni?


Oké, beszél egy lánnyal egy kellemes fél-1-2 órát. Aztán elkéred a telefonszámát és mondod hogy találkozhatnátok később?


Amikor elkéred a telefonszámát, utána elhívod randizni?


A randin közeledsz hozzá és próbálod megcsókolni?


Később tudod hogyan és mit csinálj hogy minél korábban lekerüljön róla a bugyija?


Mert szerintem ezekről fingod sincs és nem szoktad őket alkalmazni.

2015. febr. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:

"De hát szoktál lépni? Kezdeményezni?


Oké, beszél egy lánnyal egy kellemes fél-1-2 órát. Aztán elkéred a telefonszámát és mondod hogy találkozhatnátok később?"


Első lépésben be szoktam jelölni facebookon, és ott kezdeményezek egy találkozót. De sokszor már idáig se jutok el. Sokszor látom a lányon, hogy igazából csak udvariasságból beszél velem.



"Amikor elkéred a telefonszámát, utána elhívod randizni? "


El.



"A randin közeledsz hozzá és próbálod megcsókolni? "



Ha a helyzet olyan...


"Később tudod hogyan és mit csinálj hogy minél korábban lekerüljön róla a bugyija? "


Nem igazán. Általában hárítanak a lányok velem szemben.

2015. febr. 18. 18:11
 9/32 anonim ***** válasza:

Mielőtt kezded nyomni a lepontozást elkezdhetnél gondolkozni :D


Írod, hogy elsőre bejelölöd fb-n és ott kezdeményezel találkozót... no ezt kéne elfelejteni. Élőben kell megtalálni azt aki kíváncsi rád, és ha látod, hogy vevő rád akkor ott élőben elhívni.. tudom h ehhez p/cs kéne, és azért pontozol le olyat akinek megy mert.. de gondolkodj el ezen egy csöppet. Aztán hogy elmentetek akármerre közben mellékesen bejelölheted, elkérheted a számát stb

2015. febr. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

Mondjuk ha elolvasnád, amit írok, akkor lehet, hogy nem írnál ide ilyen baromságokat.


ÉLŐBEN kezdeményezek. A facebook csak arra kell, hogy utána tartsam a kapcsolatot, megbeszéljünk egy találkozót. Ugye ha először találkozom egy csajjal valahol, aki a város másik végében lakik, akkor első alkalommal nem fogom vele megbeszélni, hogy akkor három nap múlva találkozzunk, se a számát nem fogom elkérni rögtön. Bejelöljük egymást facebook-on és ott már meg lehet beszélni, hogy hol találkozzunk legközelebb. Nyilván most nem az olyan helyekről van szó, ahova közösen járunk mind a ketten. De elsőre nem nem rohanom le azzal, hogy adja meg a számát (általában nem 1-2 óráig tart egy első beszélgetés). Bejelölöm fb-n, ott meg onnantól kezdve bármit meg lehet beszélni. Egyébként elmondom neked, hogy ezt ma már a világon MINDENKI így csinálja ebben a korosztályban. A fb egyébként arra is jó, hogy megtudjam, van-e barátja, mert annál semmit nem utálok jobban, mikor egy csaj teszi magát, miközben van valakije.

2015. febr. 18. 22:54
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!