Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A legjobb/kedvenc meleg...

A legjobb/kedvenc meleg ismerkedős oldal? Mik a tapasztalatok? Lista lent

Figyelt kérdés

Planetromeo: az egyik legkényelmesebben használható

Randi.Gay: Magyar oldalak közül ez tetszik a legjobban


Hotbull: Ez inkább sexpartner kereső, farok képekkel teli


Gayrandiparty: Halott oldal, a legtöbben évek óta nem léptek be


Melegrandi: Szintén alig vannak frissen bejelentkezettek, a felhasználói felület nem a legjobb. Kép alig van kint.


Pride: Másodjára is megszünt az oldal, lett valami utódja nemrég, most újra éledezik, talán pridebarátok néven?


Love.hu: Ez inkább heteróknak van..de a kereső azért kiadja mint meleg...


Sweetcandy: keresés elég nehézkes


Melegpasik/Melegmacik: ugyanaz a két oldal alapja, a keresés itt is szinte használhatatlan


Gaypoint: hasonló mint a gayrandiparty... és nem túl felhasználóbarát a felület.


Melegklub: fizetős, cserébe alig adnak valamit...


Medveklub: új oldal, azt hiszem itt is a keresés nem a legjobb


Woofdate: ez az ex Gaybears oldal. Sajnos a sok újításnak köszönhetően konkrétan használhatatlan jelenleg, a keresés szintén problémás...pedig anno nagyon klassz oldal volt.


Nektek? Vélemények? Kedvenc oldal? Tapasztalatok?



2015. febr. 18. 12:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
36%
dikk
2015. febr. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%

Nem vagyok homo, de azért megnéztem és felmerült bennem a kérdés, hogy ez reklám?


A másik, hogy ezeket az oldalakat tényleg használják? Mondjuk legyen egy 500 felhasználó/oldal, ez azt jelenti, hogy legalább 7000 online társat kereső meleg van?

2015. febr. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%
Utolsó: nem, ennél sokkal többen vagyunk...
2015. febr. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Az Eropolis bejött,bár ott is sok a kamus...
2015. febr. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Igen, az eropolis lemaradt. Sajnos az is fizetős, különben egy nap maximum 2 levelet küldhetsz. Leginkább az is sexpartner kereső inkább.
2015. febr. 19. 16:26
 6/13 MrPifta ***** válasza:
0%
esetleg próbálkozhatsz a való életben is.
2015. febr. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Csodálkoztam volna ha nem jön hasonló komment. :) Ügyes.
2015. febr. 19. 18:17
 8/13 anonim ***** válasza:
42%
ezeken az oldalakon 80%ban elemi ösztön vezérelt kanos bikák vannak.akik emberileg 0lák vagy soha nem fog téged egyenrangú partnerként tekinteni és egy gyors kúráson kívül hidegen hagyod az illetők 99%kát.Egyre jobban kezdek ráébredni ,h interneten keresztül egy normális párkapcsolatot nem tudsz kialakítani el is felejtheted.
2015. febr. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Utolsó: Ezt most nekem írod, vagy ez a te saját tapasztalatod?
2015. febr. 20. 11:19
 10/13 anonim ***** válasza:
60%
Randi.gay-en ismertem meg a barátomat több, mint fél éve. Előtte fél évig haverkodtam ott, és nagyon sok embert ismertem meg, akik ideális társai lehetnének akár egymásnak, akár valaki másnak - tehát intelligens, humoros, gyakran jó külsejű egyének. A többit soha nem próbáltam.
2015. febr. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!