Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mik a jelei, ha egy lány el...

Mik a jelei, ha egy lány el akar kerülni? Akinek volt ilyenben része, leírná, hogy miből jött rá?

Figyelt kérdés
Lányok válaszát is szívesen fogadom,hogy fiúk terén mit tapasztaltak.

2015. febr. 18. 22:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Egyszerű: elkerül.


van része benne, elég szar érzés.

2015. febr. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Megpróbálom lerázni. Személyesen is, és facen is ha ír csak nagyon röviden válaszolok a kerdéseire (lehetőleg 1-2 szóval), és semmit nem kérdezek tőle, igyekszem mindenhogyan azt sugallni hogy nem érdekel. Chaten nem is válaszolok azonnal, csak percekkel később mindenre, majd ha nem kapcsol, akkor elköszönök, és lelépek. Vagy letiltom. Ha személyesen futunk össze véletlenül, akkor meg közlöm hogy bocs, de most dolgom van... Illetve ha találkozni akar, akkor sose érek rá.

Asszem mindent leírtam :D

2015. febr. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Szerintetek az,hogy a csaj pont oda nem jön,ahová én megyek a társaságunkkal,direkt nem néz rám,direkt ül máshova,direkt nem jár be arra az órára (egyetemen) amire én,-annak a jelei,hogy elkerül?Ráadásul páran érdeklődtek irántam,hogy ide,meg ide megyek-e stb.Nagyon gyanús a helyzet.Fokozza ezt a gyanúmat az,hogy ennek lehet előzménye,ugyanis tudja,hogy tetszik nekem,de kapcsolatban van.
2015. febr. 18. 23:10
 4/5 anonim ***** válasza:
csak azért nem fog kerülni, hogy tudja, hogy tetszik neked, főleg úgy h nem jár be ugyanabba az órába ahova te.
2015. febr. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igazad van utolsó...csak több dolog is van.Egyrészt lejárattam magamat előtte.Most nem fejtem ki.

Lehet hogy a rejtett önzőségem,az önteltségem mondatja azt velem,hogy direkt nincs ott,ahol én.

2015. febr. 19. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!