Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért csinálja ezt a srác?

Miért csinálja ezt a srác?

Figyelt kérdés
Megismertem tinderen egy pasit, nagyon jól eldumáltunk, csakhogy Kiderült hogy ő a volt barátom egy új haverja (exemmel mar nem tartjuk a kapcsolatot). Mikor ez Kiderült mondta hogy sajnálja mert külsőleg és belsőleg is tetszem neki, de számára ez elvi dolog, így nem lehet köztünk semmi. Mondtam hogy semmi gond, különösebben nem hatott meg ez a dolog. Azóta dumálgatunk meg majd fogunk találkozni is, de folyamatosan az orrom alá dörgöli, hogy "nincs mitől tartanom, ugysem lesz köztünk soha semmi, ugysem feküdne le velem, ugyse tudna belém szeretni"... Ezeket igy viccesen, de gyakran. Miért mondogatja ezt ha Elvileg letisztaztuk és egyikünk se akar többet barátságnál?
2015. febr. 19. 11:03
 1/5 A kérdező kommentje:
Meg sokszor mondja hogy beszélgessünk tabuk nélkül, hiszen ugysem baj ha ő "mindent" tud, mivel nem lesz köztünk semmi, stb... Meg hogy becsüljem meg hogy végre van egy pasi aki nem kábít és nem akar megfektetni csak beszélgetni szeretne... Tenyleg nagyon egy hullámhosszon vagyunk. De ezt illetően nem tudom megérteni.
2015. febr. 19. 11:11
 2/5 anonim ***** válasza:
Meg akar dönteni?!
2015. febr. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
drágám, te olyan vagy, mint egy denevér barlang
2015. febr. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem olvastam végig de tuti 1 szemét a srác :O te meg ribi vagy :O
2015. febr. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 PearlDiver ***** válasza:

- mert hülye

- mert troll

- mert együtt röhögnek rajtad az exeddel

- mert tényleg így gondolja


ezek az ötleteim

2015. febr. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!