Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A 20-on éves lányok között,...

A 20-on éves lányok között, pontosabban inkabb 22/23 év felett már, miert kevesebb a vékonyabb, jo alkatu lany mint a 10-en éves lanyok (16-20) között?

Figyelt kérdés

2015. febr. 19. 15:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez nem feltétlenül igaz,de én is több vékony,jó alkatú lányt tudok a 16-20 éves korosztályból,mint a 20-on évesek közül...
2015. febr. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mert akkor már dolgozni kell és nincs idő arra, hogy magukkal foglalkozzanak.
2015. febr. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
kiegészítem.. dolgozni kell és háztartást vinni és életben maradni, fizetni a számlát, stb... én se vagyok épp csonti, de ha nem ennék vagy fogyóznék, összeesnék, mert a huszonéveseken már baromi sok teher van, ezt jobb ha tudod
2015. febr. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mert nem mozognak eleget és nem figyelnek magukra, és a tizenévesek még fejletlenek sok szempontból, harminc éves kor körül érik meg egy nő igazán, kiszélesedik a csípő stb. Én nemrég múltam harminc és rengeteget mozgok és odafigyelek magamra, és rengeteg nálam sokkal kövérebb és elhízottabb tizen-és huszonéves kislány van!!! A mai fiatalok nagyon lusták szerintem, és ez meg is látszik rajtuk..:(
2015. febr. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én most léptem a húszas éveimbe, de rendszeresen 15-16-nak néznek. A velem egyidős szintén vékony lányokat is fiatalabbnak nézik az ismeretségemben.

Rengeteg elhízott 16 éves lány van, csak sokaknak nem tűnik fel, mert az elhízottságuk miatt idősebbnek is néznek ki.

2015. febr. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!