Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Probaltam ismerkedni es...

Probaltam ismerkedni es beszelgetni itt, az eredmeny meglepo lett, elolvasod lent es megirod a velemenyed?

Figyelt kérdés
probaltam siman ismerkedni beszelgetni, kort, testalkatot is megadtam, volt hogy altalanos temaban, volt hogy konkret celcoport megcelzassal. Altalanos ismerkedesnel 10 ismerkedo kerdesbol 3 - ra erkezett valasz amibol 2 - o elutasito volt, egy meg elhalt. Bi vagy meleg indittatasu vagy bealitottsagu kerdesnel 53 levelvaltas tortent melyek kozul 12 meg folyamatban van. ebbol 5 azonnali talalkozo lett volna es akar fel oran bellul szex. Miert van ez. A 3/53 arany egy kicsit durva a bi es a homoszexualis kerdesek javara. Ennyi meleg lenne itt fenn?

2015. febr. 20. 08:23
 1/6 anonim ***** válasza:
39%

Hát akkor ezek szerint te is az vagy!

Akkor mi a meglepő benne?

2015. febr. 20. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Kit érdekel a nyomorod?
2015. febr. 20. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem vagyok csak egy kicsit durva hogy kiirom hogy 25 f vagyok es szivesen beszelgetnek valakivel es az egyetlen aki ir rogton azt kerdezi hogy meleg vagyok e. Vagy cserelunk e kepet a farkunkrol. Nekem heterokent ez kicsit sok.
2015. febr. 20. 10:17
 4/6 Meleg22 válasza:

A melegek sok helyen próbálkoznak, és a gyakori kérdések egy meglepően jó hely arra hogy kapcsolatot létesíts valakivel könnyedén, mert nagy a létszám, és a kérdés mindenkihez eljut aki figyeli a kulcsszavakat amiket megad, ha egy férfi vagy és x éves, és beszélgetni akarsz, akkor abból a megfigyelt kulcsszakvak, mely szerint férfi, x év, és beszélgetni, bőven elég hogy azon melegeket elérd pl akik kiterjesztették a megfigyelések szavainak tárházát..:D ezért írnak, reménykednek, vannak kanosak, meg nem kanosak is.. azt hiszem..:D nem tudom, nem ismerem az oldal ezen részét hogy mien melegek pl keresgélnek itt..:)

De ha azt nézzük hogy mennyire felkapott egy hely, és az átlagos meleg oldalak max 10-30 ezer regisztrációval működnek, akkor ez a hely, ahol a reg nélküli személyek havi látogatási létszáma is meghaladja(nem tudom mennyit) tipp.: 80-100 ezret, ott bizonyára nagyobb eséllyel találhat rá arra akit keres mintsem ott ahol csak pár ezren vannak.


Másfelől pedig még érdemes tudni, hogy a melegek nagy része az interneten keresztül ismerkedik, a tény hogy mi nem mehetünk csakúgy ki az utcára és flörtölhetünk a szembe jövő egyénnel, mint a heterók a csajok iránt vagy fordítva, elég indoklás arra hogy pl az 50 leveledből 30-40 meleg legyen, ha pedig még olyan kulcs szavakat is használsz mint a férfi 24 éves beszélgetni, akkor nagy eséllyel 50-ből 45 meleg témájú levél lesz..:)


Remélem segíthettem..:))

2015. febr. 21. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

És mégis miért idegesít ez téged számomra ez a furcsa főleg ,h még így is eltörpül a melegek száma illetve kérdése ezen az oldalon a sok heteró kérdés mellett ami ismerkedős szándékú.

Csodálkozol ,h melegek találnak be erre te adsz félre érthető jeleket lol..

Vagy homofób vagy nem értem neked milyen vizet zavarnak ?

Amúgy meg sokan poénból játsszák el itt ,h melegek nem egy ilyennel is találkoztam már itt mert nincs jobb dolga ezért a látens homoszexualitására gyúr unalmában ..Fel tesz olyan kérdéseket ,h valakinek nincs e kedve a westend klotyójában segbe baxni meg ilyenek komolyan ezt pár napja olvastam..aztán kiderült ,h ő csak egy unatkozó tini srác ...szóval hagyjuk ezt a dolgot

2015. febr. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Meleg22 válasza:

Azt a vizét zavarják hogy gondolta egy puszta kérdést kitesz, és remélte hogy pár hetero majd rá ír, de 50-ből 40 meleg volt..:D

Tény hogy nem gyakorlott, és ezért nem épp a legmegfelelőbb kulcsszavakat adta meg..:D


DE privát üzenetben nekem írt, és meg kell jegyeznem belőle azt a sort, hogy nincs baja a melegekkel, szal leszögezném hogy nem homofób.

Egyszerűen csak észrevette hogy a vizét sok meleg zavarja:D és nem tudván arról amiről mi igen, feltette eme kérdést, és szép korrekt válaszadásomat többet közt elolvasván rájött hol hibázott. ;)

2015. febr. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!