Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Kamu vagy komoly?

Kamu vagy komoly?

Figyelt kérdés

Van egy srác, 2 éve vagyunk jóban, de csak neten a távolság miatt. Azt tudtam, hogy tetszem neki, de azt hittem, ez nem komoly, millió meg egy személy tetszhet neki. Rengeteget udvarolt nekem, még szingli volt, de azt hittem, ezt csak úgy poénból.

Aztán lett barátnője, és nem beszéltünk. Később írta,azért jött össze a csajjal, mert az szerelmes belé, ő mást szeret. Aztán megint sokáig nem keresett.

Azt hittem, valami baj van, amit nem mond el, ezért megkérdeztem, miért nem keres soha. A reakció sokkolt.

ő: "Semmi bajom nincs veled, tényleg. Csak szerelmes vagyok beléd, és én ezt nem akarom megint. Úgyse lehetek veled, túl messze vagy."

én: "Mivan?!"

ő: "Mondom. Én szerelmes vagyok beléd. Ettől függetlenül ha akarod, beszélhetünk, ha szeretnéd, csak nem érzem jól magam tőle."


Most ez kamu vagy komoly?

(a rosszabb, hogy nekem is tetszik úgy kb mióta ismerem)


A másik dolog:

Bejelölt egy srác ismerősnek, akit nem ismerek. Ők ketten viszont ismerősök.

Nem szoktuk se egymás képeit lájkolgatni, se egymásnak üzenőfalra írni, szóval ez ilyen titkos barátság. Szóval ha valaki tud a létezésemről, az tőle tudja. Ha tudja, akkor jóban vannak. Ha jóban vannak, gyanítom, vár rám egy durva fejmosás.... :(

Vagy túlkomplikálom?


21N, 25F


2015. febr. 21. 09:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Az utolsó pár sor kicsit furcsa...

Mekkora a táv?


(ha akarod írhatsz privátba is, hátha ott könnyebb/jobb lenne)

2015. febr. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én biztos nem hülyülnék ilyenekkel. Sztem komolyan mondta.

De az az ismerősnek jelölés tényleg fura. Minekjelölne ismerősnek a haverja?? Fejmosást úgy is kaphatnál tőle h csak simán rádír. Azért nem kell ismerősnek jelölni...

Mekkora a távolság?

26F

2015. febr. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

10 000km


Nem tudom pontosan, mennyire haverok, de oka csak van, ha bejelölt. Mert elvileg nem tudhatna rólam. Egyedül az öccse tud rólam, én úgy tudtam.

2015. febr. 21. 09:34
 4/7 anonim ***** válasza:
Én simán megkérdezném, hogy honnan ismer, hogy bejelölt.
2015. febr. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A fbra annyit reagálnék, engem is van hogy bejelölnek még idegenek is, meg ismerős ismerőse, akit en nem ismerek, ezekkel nem szoktam foglalkozni. Mondjuk tény hogy pasim ismerőse még nem jelölt.

Ez a távolság valóban nem kevés, ahhoz hogy együtt legyetek, valakonek nagyon sokat kell változtatnia. Egyik barátnőm ezt úgy oldotta meg hogy egy darabig repkedtek egymáshoz, aztán odaköltözött, összeházasodtak (az ő barátja mondjuk kb fele ilyen távra ha lakott). Egy másik -ő amerikába jár- évente kétszer ha találkoznak, de akkor hónapokra. Szóval ha nagyon akarjátok meg lehet oldani, kivéve ha olyan a munkahelyetek...


Nem tudom a kamut, ilyenekkel talán nem viccelnek az emberek... Bár ugyanakkor meg elég messze van ahhoz, hogy azt mondjon amit akar...

2015. febr. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én odaköltöznék, ha lenne miből, de egyenlőre nincs munkám. Ez a legnagyobb gond. Neki van munkája, de nem léphet le hetekre.
2015. febr. 21. 09:50
 7/7 anonim ***** válasza:
Én csak annyit mondok, ha komolyan mondja (te ismered, neked kéne tudnod, hogy viccelne-e ilyennel), akkor mindketten ritka nagy mázlisták vagytok, hogy olyat szerettek, aki viszonozza. Nem tudom, a távolság jelentette probléma legyőzhető-e, de ettől függetlenül szerintem mindkettőtökkel jót tennél, ha elmondanád amit érzel, aztán majd együtt megoldjátok valahogy.
2015. febr. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!