Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok mi a véleményetek a...

Lányok mi a véleményetek a cipő és láb fétises fiúkról? Ti hogy viszonyulnátok a dologhoz?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok a véleményeitekre.Van aki próbálta már vagy ki próbálná.Mert nekem is ez a fétisem és szeretném tudni hogy ki mit gondol róla.Mert elég régi vágy már ez és nem tudok de nem is akarok tenni ellene semmit, de nagyon ki próbálnám. Csak lányok írjanak provokációt nem kérek.

2015. febr. 21. 14:56
 1/6 anonim ***** válasza:
milyen az a cipőfétis?
2015. febr. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

én undorodok az ilyentől

szerencsére van normális pasim

24L

2015. febr. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1 írtam

2 megértem nem mindenki fogadja ezt el.

2015. febr. 21. 16:47
 4/6 anonim válasza:
100%
Volt pasimnak valószínűleg cipő fetise van. Eleinte nagyon zavart. De később már nekem is tetszett. Pl: nagyon szerette, ha a nyitott telitalpú szandálomat vettem fel. Mindig simogatni szokta. Ez speciel nekem is tetszett. :) Szerintem minden emberben van egy kis fetizmus. Ha valaki az izmos férfiakat szereti, az is fetizmus. Csak sokkal megszokottab. :)
2015. febr. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Engem elméletileg nem zavarna,viszont nő létemre 43-as lábam van,amit szégyellek. Ha tudom,hogy ez valakinek bejön,akkor könnyebb a dolog számomra.
2015. febr. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A pasim szerint nagyon szép a bokám és a lábfejem, mindig simogatja, plussz ha asztalnál eszünk, akkor szemben kell ülni vele és a lábammal simogatni a farkát :)
2015. márc. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!