Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ezen az oldalon tényleg csak...

Ezen az oldalon tényleg csak szexre kiéhezett pasik vannak? Illetve olyan pasik, akik több vasat tartanak egyszerre a tűzben? Mindegy milyen jellegű kérdést írok/írtam ki, szinte rögtön jön/jött 3-4 olyan üzenet, amiben szexuális ajánlatokat kapok. L

Figyelt kérdés
Itt tényleg mindenki arra megy? Mintha társkereső lenne vagy szexkapcsolat kialakító oldal.

2015. febr. 21. 20:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Igen
2015. febr. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Itt mindenki vagány, de élőben meg sem merne szólalni. :)
2015. febr. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Nem igazán. Én csak segíteni próbálok a válaszaimmal. Most épp nincs vasam. 22/F
2015. febr. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Nem, van aki komoly kapcsolatot keres.
2015. febr. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

"Ezen az oldalon tényleg csak szexre kiéhezett pasik vannak?"


Nem csak, de többségében igen. Erre az a magyarázat, hogy élőben nem tudnak ismerkedni, ezért itt próbálnak szerencsét.


"Illetve olyan pasik, akik több vasat tartanak egyszerre a tűzben?"


Akadat, de szerintem azok nem itt fogják kibeszélni. Az ilyen pasasok eléggé elfoglaltak, és jobb dolguk is lehet annál, minthogy GYIK-ezzenek.


"Mindegy milyen jellegű kérdést írok/írtam ki, szinte rögtön jön/jött 3-4 olyan üzenet, amiben szexuális ajánlatokat kapok"


Az első kérdésedre adott választ tudnám megismételni. Sajnos ez van, ez egy ilyen oldal.

2015. febr. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 The Guard ***** válasza:
Én egy ölelésre vagyok kiéhezve ezért a tükör előtt ölelgetem magam ;)
2015. febr. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld meg úgy, hogy a kérdés végére nem írod oda, hogy "L". Miért érdekes egy kérdés szempontjából, hogy lány vagy? Ha direkt közlöd (pedig mindegy lenne) az nyílt kihívás egy keringőre.



Egyébként: leszel a barátnőm? Nagyon jó vagyok az ágyban.


.


:D :))))))))))))))))))))))))

2015. febr. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Nem, nem hinném , hogy csak ilyenek.

Egyébként rám is írtak már rám srácok, hogy találkozzunk meg küldjek képet, azt hitték lány vagyok, lehet h rossz nevet választottam.

2015. febr. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Én minden nagyképűség nélkül írhatom, hogy akikkel itt leveleztem, azokkal normális hangnemben tudtam kommunikálni, soha senkinek nem tettem se szexuális ajánlatot, se a farkamról nem küldtem képet, nem zaklattam senkit, bár néha elég magányosnak érzem magam, de sose vetemednék ilyesmire. Ettől függetlenül viszont az így próbálkozó fiúk szerintem még mindig nagyobb sikerrel viszik a dolgaikat, mint akik normálisan akarnak beszélgetni.
2015. febr. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Szerintem a kérdésem alapján lejön mindenkinek, hogy lány vagyok. És a régebben kiírt kérdéseimnél is lejött, hogy az vagyok. :)


Gondolom, hogy van kivétel.

2015. febr. 21. 20:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!