Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Leszbikus lányok, van kedvetek...

Leszbikus lányok, van kedvetek beszélgetni, ismerkedni? (Szeged)

Figyelt kérdés
Főleg szegedi/csongrád megyei lányokkal beszélgetnék. Szeretnék új embereket megismerni és kicsit jobban megnyílni. Egyenlőre csak itt gyakorin beszélgethetnénk, és ha valaki szimpi adhatok facebook elérhetőséget. A többit privátban, 20/L/L

2015. febr. 22. 13:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia


Nekem írhatsz :)

18/L

2015. febr. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

bárki megdobhat egy üzivel, nem harapok

nem gond az sem, ha nem szegedi vagy:)

2015. febr. 22. 17:56
 3/7 anonim ***** válasza:
Nincs túljelentkezès. Legközelebb este felè ìrd ki szerintem. Akkor magányosabbak az emberek. Meg jobban fel is jönnek. Konkrètan szegedi vagy? Mit csinálsz ott? Látszik rajtad hogy leszbikus vagy? Vagy beleolvadsz a szürke tömegbe?
2015. febr. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Bi vagyok, ha az is megfelel írhatsz.

18L/ szeged

2015. febr. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nekem is írhatsz. :)
2015. febr. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Konkrétan nem szegedi vagyok:) itt tanulok és sokszor hétvégére is maradok, szóval mondhatni már itt élek. Szerintem mások nem mondanák meg rólam, de volt aki azt mondta, hogy ő nem lepődött meg amikor megtudta:)
2015. febr. 25. 15:48
 7/7 anonim válasza:
És mit tanulsz Szegeden? L/21
2016. febr. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!