Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miről beszéljek vele?

Miről beszéljek vele?

Figyelt kérdés

Az egész úgy kezdődött hogy kint voltam a jégkorcsolyapályán és ott volt egy fiú a barátjával.Nagyon megtetszett egész idő alatt őt figyeltem.

De aztán elmentek.Nagyon sajnálom hogy akkor nem ismerkedtem vele meg.De ha még találkoznák vele akkor mit mondjak neki miről beszéljek vele?Légyszi írnátok párbeszédet.



2015. febr. 22. 17:05
 1/2 anonim ***** válasza:

- Szia! Téged már láttalak múltkor a korcsolyapályán, te voltál az a srác, aki olyan sokat bénázott, nem?


- Szia, te összekeversz vkivel!


- Dehogy keverlek, annak a srácnak is ilyen hülye feje volt, mint neked.


- Te tényleg összekeversz, nekem nincs hülye fejem.


- Most azt mondod, h hazudok???


Jajj, idáig bírtam most, fáradt vagyok ehhez, a szituáció hozza, rögtönözni kell tudni, ami nem mindig egyszerű, de nekem is megy elég sokszor, szóval nem lehetetlen. :)


Vmi poént nyomjál, én poénos csajokat szeretem, ha kicsit még be is tudnak szólni, vagy legalábbis feldobják mindig a labdát. Ez mondjuk durva kezdésnek, de ki tudja, h mennyire beteg, lehet, h ez még be is jön neki. :D

2015. febr. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szuper párbeszéd :D

Köszi a választ

2015. febr. 22. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!