Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tegyek, ha újra beleszeret...

Asdnoname kérdése:

Mit tegyek, ha újra beleszeretett volt barátjába?

Figyelt kérdés
Arról van, szó hogy januárba felköszöntött egy csaj facebookon akit kinéztem már magamnak régebb óta, csak vártam a megfelelő alkalmat, de ő hamarabb lépett, aztán nem hagytam annyiba, hogy megköszönöm a köszöntést egyből próbáltam vele témázni, hálistennek sikerült is elkezdtünk kavarni 1 hónapon át, itt aludt nálam, smároláson kívül nem volt semmi más, de már szívemnek,uramnak, drágámnak meg ilyen jelzőket rakott rám. Az egy hónap alatt olyan lett egymás felé a bizalmunk, mint még soha más lánnyal... Elmondott mindent magáról, olyanokat amiket barátnői nem is nagyon tudtak, teljesen megbízott bennem ,ha jött a baj egyből irta, hogy bajvan. Teljesen jól működött minden, mindig megnevetettem, volt mikor az anyja lebaszta annyit röhögött rajtam, és teljesen megbízott bennem(ahogy én láttam) látta, hogy törődök vele, és hogy én komolyként gondolom ezt az egészet, nekem ez a lány 7 barátnőm után, ő az aki nekem az aranybánya, a teste, az arca, a belseje mindene ragyogó... szerintem megis szerettem, mert egyből közelengedtem magamhoz, ami nálam sose volt még ,hogy 1 hónap alatt, általába 2-3 hónap kell, hogy valakit megkedveljek vagy megszeressek, de ő más nekem, és annyi a lényeg ,hogy körülbelül 3 hete elment barátnőivel születésnapozni és ahol buliztak meglátta az exét, és visszajött benne minden, pedig azt hitte, hogy általam elfelejtette, de mégse. Ezt nekem elmondta, és mondta, hogy addig nem is akar semmi komolyat, nem akar engem megbántani, és hogy neki idő kell míg elfelejti, nem beszélnek se semmi, egyoldalú ez a szerelem nekik, az exe nem akar tőle semmit tudtommal, mert haver vmennyire ismeri, és ő mondta. Azóta teljesen más minden az elmúlt 3 hétbe, megbeszéltük barátként attól még beszélgethetünk, ráis írok heti 2-3x körülbelül, de ő egyszer se írt, és teljesen negatív lett, de azt nem értem ,hogy akkor miért nem engedi ,hogy segítsek felejteni, az hogy ez rizsa lenne nála lehetetlen szerintem, mert nem úgy ismerem, meg miértis ne tehetné azt ,hogy egyszerűen csak letilt és annyi, meg miért aludt akkor itt nálam, meg miért támaszkodott rám ha baj volt stb... Szinte egy komoly kapcsolat kezdete lett volna ez, és én nem akarom veszni ezt az egészet, de eléggé negatív a csaj, mit tudnék tenni, hogy visszaszerezzem az érdeklődését irántam újra? Nem akarom hagyni veszni, de most az érzéseim meg nem rakom rá, mert megbeszéltük, hogy barátként beszélgetünk, és ne makarom ezt a távoli kapcsolatot is eltaszítani... a 7 volt barátnőm közül egyik iránt se láttam ekkora vágyat, mint ő iránta. Mikor ráírok akkoris olyan rossz ,hogy barátként kell írnom neki, nem írhatom meg neki, hogy cicám,bogaram stb... és így önmagam se tudom adni, és ez a legrosszabb ebbe az egészbe, mert barátként kell kezelni és nem önmagamként... Mit tegyek? Lehet még bármi?
2015. febr. 22. 17:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de nagyon hosszú, nem olvasom végig. Találj magadnak elfoglaltságot.
2015. febr. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Már te ne haragudj, de akkor minek válaszolsz ide?:D
2015. febr. 22. 17:30
 3/11 anonim ***** válasza:
Miért ne válaszolhatnék? Ami nem megy, azt nem kell erőltetni. Foglald le magad, azt kész.
2015. febr. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
"azt hitte, hogy általam elfelejtette, de mégse" - na, ebbe a hibába sokan belesétálnak, és általában nem működik. Nem lehet valakit egy másik ember által elfelejteni. Ennyi a lényeg, a többi mese. :-)
2015. febr. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nézz ki jobban, mint az exe!
2015. febr. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem olvastam el, de hagyd őt a fenébe. Ha visszament az exéhez, akkor te soha nem is jelentettél neki mást mint egy felejtő eszközt. Úgyse tudnád vissza csalogatni magadhoz meg így értelme se volna.
2015. febr. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

6-os vagyok.

Na végigolvastam. Ez a szöveg, hogy maradjunk barátok, annyira jellemző a lányokra. Nem törődnek ezek aztán semmivel sem saját magukon kívül. Ott voltál neki mikor magányos volt, de az érzelmeidet kutyába sem veszi. Az nem érdekli őt, hogy neked esetleg rosszul eshet nézned őt a párjával. De ha az a másik megint tovább állna, akkor persze jó az a tudat, hogy te ott leszel neki.

Ha van benned némi férfiasság ezek után nagy ívben leszarod őt mindenestől. Még csak ne is köszönj neki, nézz el mellette. Szedj fel valakit és hadd lássa, hogy miről maradt le.

Ne hagyd, hogy tartalék legyél mert az nem férfias. Így sose fog rád férfiként tekinteni. 26/F

2015. febr. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igazad van, az exével nincs együtt, egyoldalú a dolog, csak a csaj szereti a srácot, de nem értem ennyiért hogy lehet csak így negatívbe hagyni az egészet, ő is beismerte, hogy minden pozitívan működött köztünk...
2015. febr. 22. 19:23
 9/11 anonim ***** válasza:
Igen, csak nem beléd szerelmes. Úgy meg nem működik, az legfeljebb barátság (feltéve, ha ez neked is megfelel, gondolom, neki megfelelne, hogy barátok legyetek, de többet nem akar, mert többet nem érez).
2015. febr. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
egyébként 17 vagyok ő meg 16éves, csak az a baj felnőtt koromba majd havisszagondolok ki lett volna az akit megtudtam volna szivesen becsülni vagy ki az aki nem lehetett az enyém és szerette mvolna, ő ott lesz szerintem :)
2015. febr. 22. 20:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!