Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek milyen helyeken...

Szerintetek milyen helyeken lehet intellektuális, érett gondolkodású lányokat találni?

Figyelt kérdés
Amúgy szerintetek mondjuk egy országos matematikaversenyen nagyobb valószínűséggel ismerkedhetek meg egy ilyen lánnyal, mint máshol?

2015. febr. 22. 18:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
itt gyakorin
2015. febr. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Intellektuális, érett gondolkodású lányt bárhol találhatsz. Második kérdésedre a válaszom: Nem.
2015. febr. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Ami azt illeti, én találtam már itt ilyen lányt. Ritkák, mint a fehér holló, de általában ugyan olyan szépek is. :D
2015. febr. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

"Intellektuális, érett gondolkodású lányt bárhol találhatsz."


Bárhol?

Érdekes, az osztályomban például nincsen. :)

2015. febr. 22. 18:10
 5/13 anonim ***** válasza:
olyanok ma már nincsenek
2015. febr. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Csatlakozom a #3-as hozzászólóhoz. Valóban bárhol előfordulhatnak, de még a fehér hollónál is ritkábbak.
2015. febr. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
És az érett gondolkodású intelligens férfiak? Engem ez jobban érdekelne :) (lehetőleg 21 év felett)
2015. febr. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Engem meglepett hogy senki se irta meg h ugyanilyen fiukat hol lehetvtalalni... En is mindennap keresem almaim herceget de valahogy sose talal ram, az ilyen embereket nagyon kell keresni, es egyszer meglesz a munka gyumolcsej
2015. febr. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nem szórakozóhelyen. Matekversenyen már csak azért sem, mert ha nem egy régióból származtok, akkor nem sok értelme van.

Sokan mondják hogy megfelelek ezeknek az elvárésoknak. Próbálkozhatsz könyvtárban, vagy dolgozgatnak akár diákmunkát.

2015. febr. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
7-es, 8-as: Ha az ilyen fiúk/férfiak érdekelnek, tegyetek fel egy kérdést róluk. Engem a lányok érdekelnek, ezért róluk tettem fel a kérdést.
2015. febr. 22. 18:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!