Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol tudnék ismerkedni bölcsész...

Hol tudnék ismerkedni bölcsész lányokkal?

Figyelt kérdés

Volt már pár kapcsolatom, de most végre egy okos intelligens, rendes lányt keresnék. És úgy vettem észre, hogy a bölcsész lányokra ez igaz. Én programozónak tanulok, úgyhogy egyáltalán nem olyan társaságokban mozgok, mint ők. Nem hogy bölcsész, de semmilyen lányt sem nagyon látok errefele :)


Szóval az a kérdésem, hogy merre lenne érdemes próbálkozni?


21F



2015. febr. 22. 22:19
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
46%
A lexikális tudástól senki nem lesz intelligens...khm.
2015. febr. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
27%

ELTE BTK


Amúgy ha engem kérdezel ne keresgélj bölcsészek között. Programozóként megfogsz kergülni mellettük.

2015. febr. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

miért ne lennének itt bölcsész lányok? csak rossz kategória :D (na jó, nem minden szempontból) én pl annak jelentkeztem idén

mellesleg valahol a kar közelében tuti

2015. febr. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Elte BTK környékén. Csak úgy hemzsegnek. Igazi vadászterület. :D
2015. febr. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
3%
a bölcsész lányok 90%-a azért megy bölcsésznek, mert fingja sincs úgy általában a tudományokról, semmi életcélja, és időhúzásként "bölcsészkednek". Az ilyenekből lesznek a McDonald'sos melósok. Bár a nagy részüknek egész jó teste van, és elég ostobák ahhoz hogy szar szöveggel ágybe lehessen vinni őket. hajrá
2015. febr. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
54%

kedves 5. akkor ugyan ezt a szöveged kérlek add elő a volt gimnazista/alsós tanáraidnak is!

ne húzz le olyat amiről fingod sincsen barátom!

2015. febr. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
najó, de nem mehetek csak úgy be az egyetemre leszólítgatni őket, ezért kérdeztem :)
2015. febr. 22. 22:24
 8/22 anonim ***** válasza:
7%
ja bocs, a bölcsészet arra jó, hogy lehessen tanítani a bölcsészetet. Hajrá kisanyám :)
2015. febr. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
72%

látszik te is csak egy csőlátású idióta vagy, ha rajtad múlna mindennemű művészet és szellemi intelligencia a küszöb porát verné

csak az a baj, hogy még mindig halvány lila fogalmad sincs, hogy mit takar a bölcsészet, és ennek ellenére te ítélkezel, holott lehetsz te akármilyen mérnök, lehet, hogy szart se értesz hozzá, aztán kitörölheted vele a segged

2015. febr. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
5%
téves, a művészetet nem vetem meg. Az elég hasznos. De ha fingom sincs róla, kérlek világosíts fel. Mivel foglalkozik a bölcsészet tudománya? Hol lehet vele elhelyezkedni a későbbiekben? Hallgatlak :)
2015. febr. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!