Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Srácok, számotokra ez visszata...

Srácok, számotokra ez visszataszító egy lányban?

Figyelt kérdés

-ha egy lány kosarazik és szeret sportolni

-ha IGÉNYES rap zenét hallgat (nem mr busta..stb)

-ha szeret olvasni főleg pszichológia témában

-ha idősebb pasikhoz vonzódik


2015. febr. 23. 12:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nem, de már ott bukna a dolog, hogy az idősebbekhez vonzódik.
2015. febr. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Az inkább taszító, hogy ennyire torz világképe van.

Mégis, miért lenne taszító, hogy kosarazik? Vagy hogy olvas?

2015. febr. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Nem ez nincs semmi gond. Semmi nicns abban ha kosarazik, ezt nem tudom miért gondolod.

Ezaz 1 ami nem tuti, hogy jó "ha idősebb pasikhoz vonzódik" az lenne csak a kérdés, hogy hány éves és hány évesekhez vonzódik.

2015. febr. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Dehogy visszataszító!

(Egy idősebb pasi)

2015. febr. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Kulcsos7 válasza:
Eze mind rendben van. És itt is mint mindenben a "mérték" számít.
2015. febr. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Azért gondolom, hogy esetleg taszító lehet, mert az exem megszólt azért, hogy kosarazok, szerinte nem túl nőies sport és apám is ugyanezt mondta..

A rap zene miatt is sokan furcsállnak

17 vagyok és eddig csak egy korombeli fiúval volt dolgom, szóval ilyen 25 felettiek

2015. febr. 23. 12:38
 7/18 anonim ***** válasza:
A rapzene en bloc elég gáz, a többi viszont egyáltalán nem taszít, de így 22 évesen 14 éves lánnyal azért nem akarnék összejönni (az általad megadott minimális korkülönbséget vettem).
2015. febr. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Nekem ez a rész visszataszító és beképzeltségre is vall, hogy csak 25 felettieknek adsz esélyt... sztem egy 20 éves fiú vagy férfi is lehet már elég érett, komoly
2015. febr. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Nem mondtam, hogy nem adok esélyt a fiatalabbaknak, csak általában véve olyan 25 évesekkel jövök ki.:) Nem mondtam, hogy csak velük és mással nem, szóval nyugika.:D

Nem ítélek el senki a kora, hovatartozása, neme, vallása alapján.

Nem ítélkezem, pláne úgy, hogy nem is ismerem.

2015. febr. 23. 12:52
 10/18 anonim ***** válasza:

Akkor haladjunk sorban. A sport jó dolog, az az én egyéni szoc problémám, hogy a kosarat ki nem állhatom, szerintem dög unalmas, de másnak, lehet, hogy tetszik. További következtetés, hogy nagy eséllyel magas vagy, ami újabb negatívum mert én az alacsony lányokat szeretem. Szóval eddig nem szimpi, de ez az én egyéni preferenciám.

Igényes rap zene. Fehér holló. Életemben ha öt-tíz hallgatható rap számot hallottam, nem szimpatikus, se a rap, se a szubkultúrája.

Szeret olvasni, pozitív dolog, pszichológia semleges.

Idősebb pasikhoz vonzódik, habár én 25 vagyok, de aki ezt így kijelenti, az nekem kapásból nem szimpatikus.


Összességében ez így számomra negatív összkép,de egyik dolog sem olyan, amiért szégyenkezned kellene, egyszerűen nekem nem jön be.

2015. febr. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!