Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Jól gondolom, hogy ez kihaszná...

Jól gondolom, hogy ez kihasználás (elsősorban férfiak válaszát várom)?

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki nagyon vonzó számomra testileg, viszont nem szeretnék vele romantikus kapcsolatba bonyolódni.

Nagyon humoros, és szívesen beszélgetek vele.

Nyilván nem akarom félrevezetni, és nem tettem semmilyen célzást arra, hogy többet akarok tőle, viszont keresem, meg ő is keresi társaságom.

Párnak egyszerűen nem szeretném, nem tudnék jó barátnője lenni, az előző kapcsolatomból tanultam...megbántani nem szeretném. Ugyanakkor vonzódom hozzá, és szerintem ő is. Egyelőre nincs semmi, viszont nem tudom, hogy ez meddig mehet el.

Ha esetleg odakerül a dolog, hogy előjön a szerelem/szex téma köztünk, mi lenne a legkevésbé bántó? Mondjam meg neki, hogy szex akár lehetne is, de szerelem nélkül? Kicsit olyan (sőt olyan), mintha nem vállalnám fel párként, és csak a teste kellene. Fordított esetben ez szerintem ultra megalázó, viszont kíváncsi lennék férfiak véleményére.

Számotokra vonzó, érdekes, jó beszélgetőpartner csak szexre és/vagy barátságra lenne kapható, de párkapcsolatra nem...? Mennyire sértene ez titeket? Létezik olyan, hogy bevállalnátok, vagy megszakítanátok minden kapcsolatot vele?


(Ilyen egyébként még nem volt velem. Egyszer voltam szerelmes, de ott nem volt túl erős a testi vonzalom, itt viszont baromi erős a vonzalom, viszont egyáltalán nem vagyok szerelmes.)


2015. febr. 23. 17:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Túlgondolod.


Férfi nyelven ez annyit jelent hogy kap ingyen puncit. Ebben mi a megalázó?

2015. febr. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Szerintem én simán belemennék. Ha úgyse akar komolyabbat, akkor legalább ennyi legyen, ne bukjam az egész ügyet. Sőt, álomkapcsolat lenne... :D
2015. febr. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Tudasd vele, ha témába jön. Ha érzelmei vannak feléd, akkor bántó lehet természetesen.

Ha beleegyezik, akkor nem kihasználás, akkor szereztek magatok egy jó estét (vagy többet).

2015. febr. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Nem kell megbántani azzal, hogy azt mondod, párodnak nem tudod elképzelni, mondd inkább csak azt, hogy most nem akarsz párkapcsolatot, ellenben szexben hiányt szenvedsz.


Mondjuk férfiként valszeg csak akkor bántódna meg amúgy is, ha nagyon odavan érted. Én legalábbis.

2015. febr. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Szerintem előbb rendbe kellene tenned önmagad belülről. Talán úgy érzed, hogy nem lennél jó barátnője, de mi van, ha mégis? Nem tudom, én hogyan reagálnék hasonló helyzetben, ha szerelmes lennék a lányba, akkor biztosan rosszul esne, szóval szerintem próbáld megbeszélni vele, de előbb önmagadon gondolkodj el, hogy tényleg képtelen lennél-e jó barátnő lenni.
2015. febr. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Háhá, ezt nevezik szexpartnernek és 90%-ban örülnek neki a férfiak. Fordítva sokkal nagyobb sértés egy férfinek: nem szexelnél vele, de azért legyetek "csak barátok".


"Ha esetleg odakerül a dolog, hogy előjön a szerelem/szex téma köztünk, mi lenne a legkevésbé bántó? Mondjam meg neki, hogy szex akár lehetne is, de szerelem nélkül?"


-Ne így kommunikáld, hanem úgy, hogy szexpartnerek lehetnétek, de komoly kapcsolatot nem tudsz elképzelni, mert nem illenétek össze szerinted. A szerelem szót hagyd a fenébe!


"...Fordított esetben ez szerintem ultra megalázó"

-férfinak ez inkább előny, de semmiképpen nem megalázó. Sokkal megalázóbb, ha szexuálisan nem tekinted férfinek!

2015. febr. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy vannak-e érzései felém, alapvetően egy érzékeny (de férfias!) srácnak tűnik nekem.

Nem véletlenül írtam, hogy nem lennék jó barátnő, az a típus vagyok, aki nagyon hosszú távra választ magának párt, és ahogy nekem fontos a kiemelkedő szakmai teljesítmény a saját életemben, ugyanezt várom a páromtól.

Ugyanakkor ez a srác nem ilyen, és nem is akarom ilyen szerepbe kényszeríteni, és nyomást helyezni rá, hogy bizonyítson nekem.

Szóval egyszerűbb lenne, ha amúgy nem kedvelném, vagy nem vonzódnék hozzá.

2015. febr. 23. 18:02
 8/15 anonim ***** válasza:

Hát ha én oda lennék érted, szerelmes lennék beléd, akkor rosszul esne és valószínű nem mennék bele, megpróbálnálak elfelejteni, ha szex is lenne, akkor ez még nehezebb lenne, így nem kínoznám magam.


Viszont ha csak "haver" lennél és nem éreznék irántad semmi többet, akkor valószínű belemennék.


21F

2015. febr. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Túlbonyolítod. :)


Ez a hosszú rizsa részedről a férfi agyában = dugópajti, ingyen punci. Ki az a hü.lye, aki ilyennek nem örülne? :)


41F (profi csajozó)

2015. febr. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy ilyen egyszerűen lerendezné magában, hogy dugópajti :D

azért annyira megvan a tisztelet egymás felé :)

(nem sértésnek szántam) kicsit árnyalja a képet, hogy szűz vagyok (bár már volt barátom), és őt szeretném elsőnek is.

2015. febr. 23. 18:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!