Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ahogy itt elnézem nincs 20 év...

Ahogy itt elnézem nincs 20 év feletti nő aki ismerkedne? Vagy ha nem is ismerkedni de van fent néha elvétve? Mert már van egy olyan érzésem hogy tök feleslegesen kérdezem meg néha.

Figyelt kérdés
Csak azt látom hogy 12-17 évesek írkálnak ki kérdéseket meg kommentelnek még 18+-os témákban is.
2015. febr. 24. 18:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ez egy ilyen világ
2015. febr. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Vannak de nekik megalázó itt ismerkedni ezért nem írnak.
2015. febr. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Vannak, csak a sok kanos gyökér miatt (nyíltan) nem ismerkednek, így pedig magukon kívül az itteni normális ismerkedni akaró srácokkal is kib.asznak.
2015. febr. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Huszonhárom vagyok, de itt még nagyon normális emberrel (férfival) nem találkoztam... Illetve eredetileg ez az oldal szerintem nem társkeresésre volt kitalálva. Az más kérdés, hogy sok fiatal már csak erre használja és valójában alig látni normális kérdéseket.
2015. febr. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

huszonnyolc éves vagyok, és azért nem keresek itt társat, mert van.

De rendszeresen feljárok válaszolgatni.

2015. febr. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Az oké viszont én normális vagyok és tudom hogy ez nem egy társkereső de ha már van olyan topic hogy ismerkedés mondom akkor megpróbálom de hát na fölösleges volt.
2015. febr. 24. 19:28
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha írnál is valamit magadról, és nem csak bedobnál egy nulla információs kérdést...
2015. febr. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ha írnál is valamit magadról, és nem csak bedobnál egy nulla információs kérdést... Én buta meg azt gondoltam hogy majd ezt privátba illendő megbeszélni nem pedig csak így ide kiírni hogy milyen alkatom van meg minden ilyen egyebet na de mind1 jó tudni akkor hogy ez így megy.
2015. febr. 24. 20:03
 9/12 anonim válasza:
Nem az alkatodat kell hanem legalább annyit, hogy hány éves vagy.. gondolom 20on felüli vagy de ettől még lehetsz akárhány éves
2015. febr. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
26 éves vagyok.
2015. febr. 25. 04:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!