Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Amikor egy buliban megláttok...

Amikor egy buliban megláttok egy helyesebb pasit a sajátotoknál, nem érzitek úgy, hogy inkább lennétek vele?

Figyelt kérdés
2015. febr. 25. 19:15
 1/9 anonim ***** válasza:
49%
Megint tipikus nő nekem ha van barátnőm a többi nőre nem is igazán nézek rá. Ti meg ugyanúgy nézegettek.
2015. febr. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
de, Józsi 17
2015. febr. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én pasi vagyok... Megnézem a többi nőt is.. Mert az úgy a valós.. De hogy megcsaljam, lecseréljem a bnőm, az esélytelen. 18F
2015. febr. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
28%
Ebből a kérdésből is látszik, hogy a nőket soha nem az érzelmek vezérlik, hanem a külsőségek...
2015. febr. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%

nem

és lehet, hogy relatíve "jobb" pasikat láthatok nála, de számomra kedvesebbet biztosan nem ;)

2015. febr. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerencsére nem vagyok ennyire külső-fetisiszta, hogy azt gondoljam, hogy attól, hogy valaki jól néz ki, még a személyisége értékes. Ha vagyok valakivel, akkor azért éppen vele vagyok, mert a külső-belső tulajdonságai egyaránt értékesek számomra, és a kapcsolatunk is úgy működik, ahogy kell.
2015. febr. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem. Nincs is olyan pasi, akit Nála jobbnak látnék. :)
2015. febr. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem, nézelődni szoktam, de az számomra nem jelent semmit, nekem elég és meg is felel a Párom.
2015. febr. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

mekkora qrv@ vagy :DDDDD


én is megnézek egykét jobb csajt, ha barátnőm észreveszi viccesen megkérdezi, hogy jó csaj, mi? :D mondom nem rossz, és ennyi. egészséges dolog néha megnézni másokat, de ha kifejezetten jobbnak titulálod, akkor ott már gondok vannak. ha cserén gondolkozol, akkor pedig még rosszabb. tényleg csak a külső számít?


jól felcses.zted így kora este az agyam. ez már ilyen lelki-megcsalás szintű dolog nálam. ha az én csajom lennél és belelátnék a fejedbe úgy ba$ználak ki mint macskát sz@rni :)

2015. febr. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!