Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 16-25 év közötti fiúk, nektek...

16-25 év közötti fiúk, nektek mennyire fontos a természetesség?

Figyelt kérdés

Fontos, illetve előny, ha egy lány a hétköznapokban alig, vagy semennyire sem sminkeli magát és egyszerűbb, nem csilivili ruhákat hord? Vagy éppen hátrány? Vagy csak az a lényeg, hogy az összkép szép legyen?


És viselkedésben a visszahúzódóbb, szerényebb lányok tetszenek jobban, vagy azok, akik a társaság közepei?


Előre is köszönöm a válaszokat!:)



2015. febr. 26. 17:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem előny, ha egyáltalán nem vagy alig sminkeli magát, valamiért nekem az a szép. :) 23/f
2015. febr. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
társaság közepei nem kedvelem a fa csajokat
2015. febr. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%

Előny, ha nem keni ki magát egy bevásárláshoz, suliba, vagy munkába. Nem fontos a smink, sokkal mesésebb natúron a nő.

Ruhákban is azt hordja, ami kényelmes, neki jól áll, ne a divatot kövesse. Összkép legyen oké. A sportosan elegáns nőket szeretem leginkább. Vagy külön a kettő.

A szerényebbek, szolidabbak a kedvenceim. De legyen véleménye, önálló gondolatai, csak ne törjön A társaság motorja címre mindenképp.

2015. febr. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 opened paradise ***** válasza:

Előny,ha nem kell megvárnom a félórás sminkelést.


A szerénység se rossz,de azért előttem nyíljon meg.


20/F

2015. febr. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Egy barátnőm sem szokta sminkelni magát, és egyszerű ruhákat hordtak. Nekem az ilyen lányok tetszenek :) Viselkedésben is a visszahúzódóbbak inkább, mert én is olyan vagyok. Bár az sem hátrány, ha a lány viszont nem az, de nem ellenzi hogy én igen :)
2015. febr. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
És akkor most olyanná próbálod változtatni magad,amit a többség leír...gratula.A személyiséget nem lehet megváltoztatni.
2015. márc. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem változtatom meg magam, ez csak egy kérdés volt. És megerősítettek abban, hogy hanyagoljam a sminkelést.
2015. márc. 1. 19:24
 8/8 anonim ***** válasza:

Inkább nézzen ki jól, nőiesen, érezze jól magát a bőrében. Legyen jó az összkép. A természetesség csak egy humbug. Ízlésesen kell sminkelni, meg öltözködni, azt kész. Aki meg nem csinálja, azon mindenki átnéz, megy a sírás rívás, amitől még a személyisége is unalmas és elkeseredett lesz... ha 3 mp-ed van megítélni valakit akkor a belső tulajdonságok meg a természetesség kicsit se számítanak...


25/F

2015. márc. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!