Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szemétség ha nem jönnék...

Szemétség ha nem jönnék össze, soha magyar, roma, indiai, kínai, és ehhez hasonló pasikkal?

Figyelt kérdés

2015. febr. 27. 12:10
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Neked amúgy lengyel az anyanyelved? Csak kíváncsi lennék.
2015. febr. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
És érveid is vannak pl. a magyarok ellen? Bővebben kifejthetnéd ezeket? Mert így csak egy buta, előítéletes libát látok benned, természetes, hogy én sem jönnék össze veled.
2015. febr. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
60%
A 16. hozzászóló voltam. Tényleg nem értem, mi értelme a kérdésnek itt, először én is kicsit felháborodtam. De most a sok válasz után úgy látom, a válaszok is azért elég sokat elárulnak a magyarokról: libának nevezik a másikat simán, ilyet mondanak neki, hogy takarodj, stb. Ha végigolvassátok a kommenteket, ez egy igazi szégyenségi bizonyítvány. Igaz, hogy általánosít a lány, de a kommentek sem különbek, én szégyellem magam a többiek miatt is.
2015. febr. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Ha Magyarországon élsz és nem magyarral akarsz összejönni (nem lehetetlen mással összejönni), de nem lesz egyszerű dolgod.

Mióta nekem is külföldi párom van, nem vágyom magyarra (volt magyar barátom is, nem egy, de össze sem lehet hasonlítani).

"sokat dolgoznak a semmiért" - erről azért nem feltétlen ők tehetnek.

Kicsit provokatívnak tűnik a kérdés.

2015. febr. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
0%
Nem szemétség, de akkor meg húzz a pic.ába innen!!!!!
2015. febr. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Szerintem menj vissza az őserdőbe ahonnan jöttél,és találsz a fákon fajtársat....
2015. febr. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!