Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha egy fiú aki tetszik nekem...

Ha egy fiú aki tetszik nekem nem adja meg a mobilszámát és közli az enyém se kell neki, akkor lehet ennél nyilvánvalóbban elküldeni engem a francba?

Figyelt kérdés

Már többx próbáltam beszélgetni vele iskolán belül, mert iskolán kívül nem is látom, beszélgetni még lehet is, totál felszínes semmi témákról. Gondoltam elhívom valahova, ezért megkérdeztem a szokásosat: fenn van a f**szbúkon? Mert nem láttam. Nincs fenn. Akkor skype? Ott sincs. Twitter bármi egyéb ilyesmi? Válasz: sehol.

Ez még nem egy nagy dolog, én is csak a f**búkon vagyok fenn, de onnan is épp távozni készülök.

Akkor megkérdem: hogy lehet téged elérni? Mobilon, mondja. És a mobilszámod?

Válasz: hát akiről akarom hogy tudja, az tudja. Nem mondta, hogy „neked is megadom ha szeretnéd”.

Mondom erre: esetleg én megadhatom az enyémet. Válasz: nem, kösz.


Vajon ez az egész lefordítva röviden annyit jelent: húzz a francba?


2015. márc. 1. 09:04
 1/7 anonim válasza:
100%
Igen sajnos azt jelenti, hogy leakar rázni.
2015. márc. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, azt. Kár is teperned érte.
2015. márc. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Pontosan. Azt jelenti hogy nem erdekled. Ha erdekelned, es ha nincs fent egyik kozossegi oldalon sem, de legalabb a telefon szamat meg adta volna, vagy elfogadja a tiedet. Vagy ha tenyleg lenne eselyed nala, akkor o hivott volna el hamarabb valahova, vagy elkeri a telo szamod..de a lenyeg hogy nem nem akar toled semmit.

Es szerintem meg bunko is volt...

Hagyd ezek utan a fenebe. Es keress mast:)

2015. márc. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
#3 Bunko volt? miert is? Mert nem adta meg a szamat? Mar bocsanat, de ha azt mondja, hogy: figyelj ne haragudj, de nem tetszel es inkabb nem szeretnek veled beszelni, akkor is bunko lett volna, mert megserti a lanyt. Inkabb orulj neki kerdezo, hogy nem hiteget semmivel. Az miert jobb, hogy megadja a szamat, de nem veszi fel vagy csak napokkal kesobb reagal? Nem egyszeru, de lepj tul rajta es keress olyan fiut akinek tetszel.
2015. márc. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Jo:)

Te is megirtad a velemenyed es en is az enyemet. Veled ellentetben en nem kotottem bele a te valaszodba..nekem ez a velemenyem neked meg az. Egyebkent nem nem azert volt bunko, mert nem adta meg a szamat ;) ;)

2015. márc. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

És se vágom miért lenne bunkó.

mondhatta volna azt is hogy "anyukám, húzz a retkes f**szba" de nem ezt mondta.

2015. márc. 1. 15:33
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor miért lenne bunkó, mert a lány felajánlotta, hogy megadja a számát, de visszautasította? Más nem marad, mert csak ezt a 2 dolgot tudjuk. Nem igazán értem, kifejthetnéd. Az előző válaszom és ez sem belekötés, csupán kíváncsi lennék az érvekre.
2015. márc. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!