Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 17/F vagyok. Sok lánnyal...

17/F vagyok. Sok lánnyal baráti viszonyba kerülök és onnan nem tudok ki kerülni. Mit lehet ellene tenni? :D

Figyelt kérdés

Amikor akarok ismerkedni online olyankor nem jön össze, mert csak baráti viszonyba kerülök....élőben persze nagyon jol megy, de neten nem :D

Miről dumáljak egy idő után egy csajjal, hogy ne kerüljek baráti viszonyba? :D



2015. márc. 1. 19:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Legyél férfi
2015. márc. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
És mégvalami: élőben ismerkedj.
2015. márc. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Jogos ;D

De itt nem az a lényeg. Hanem, hogy én maradok a klasszikus stilusnál, hogy élőben leszolitom, mert ott könyebb dumálni és utána könyebb is folytatni chaten...és nem kell kellemetlen legyen, hogy rögtön elhivod megint sétálni milve, hogy már találkoztatok :)

A netes dumálás viszont nem megy,mert szerintem felesleges,de sok lánnyal csak ott lehet megismerkedni :/

2015. márc. 1. 19:16
 4/5 anonim ***** válasza:

Az első kettő meg is mondta neked a receptet.


De van itt még valami ha nagyon neteznél. Hagyd ki a kedveskedő kérdéseket: kedvenc állat, nagyija milyen sütit süt.... Kérdezz keményen az első két kör után: mikor volt először meztelen szabad ég alatt .....


De egyszerűbb: ne neten ismerkedj.

2015. márc. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hát ezaz...én sem szeretek neten ismerkedni...de ha van egy kiszemeltem, akkor nagy csoda kell történjen, hogy egy 150 000-es lakoságu városban,pont vele fussak össze :D

Én sem szeretem a mai tini felfogást, hogy neten ismerkedni jobb mint élőben.

De kell alkalmazkodni, némely esetekben.

Amikor élőben ismerkedek,utána már nincs baj. Csak most én egy bizonyos csajt szemeltem ki és nagyon el akarom kerülni vele a baráti viszonyt.

2015. márc. 1. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!