Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Leszbikusok, melegek! Mi a...

Leszbikusok, melegek! Mi a véleményetek a biszexekről?

Figyelt kérdés

"Bisexual person in a relationship with someone of a different sex: I'm not straight, I'm bisexual

Gay community: you're only saying that because you want to be a part of the Gay Club, you don't belong with us, you're basically just a straight person anyway

Bisexual person in a relationship with someone of the same sex: I'm not gay I'm bisexual

Gay community: why do you feel the need to clarify that? You just want to be one of the straight people, you just want to reassure them that you're Not That Gay, you don't belong with us"


Ti egyetértetek a fenti állításokkal?



2015. márc. 2. 09:36
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Lefordítom

Egy biszex ember aki egy vele ellenlező neművel van kapcsolatban: 'En nem vagyok hetero, biszex vagyok'.

Meleg tarsadalom: Ezt csak azert mondod mert resze akarsz lenni a 'Meleg Klubnak'. Nem tartozol hozzank, csak egy hetero vagy.

Biszex ember egy vele azonos neművel van kapcsolatban: 'Nem vagyok meleg, biszex vagyok'.

Meleg társadalom: Miert erzed ugy hogy ezt tisztaznod kell? Csak egy akarsz lenni a heterok kozul, bizonygatni akarod hogy nem vagy meleg. Nem tartozol kozenk!

2015. márc. 2. 09:52
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a biszexeken belül is két kategória van :D


1.

Az olyan lányok, akik csak szexelnek lányokkal, de járni csak pasival szoktak, csak pasikba szerelmesek, nem tudhatják milyen melegnek lenni, mert igazából semmi hátrányuk nincs abból, hogy a nők is érdeklik őket. Házasságot simán köthet, gyereket könnyen vállalhat, nem kell eltitkolnia a szerelmét stb.

Tehát én valóban nem érzek velük "közösséget", mert az orientációjából nem származnak különösebb problémák.

(Én így látom, de senkit nem akarok megbántani.)



2. Az olyan biszex lányok akik szerelmesek is lányokba, és kapcsolatuk is van/volt lányokkal, tudják azt is, milyen melegként élni, ők átérzik. Mert ha épp egy lánnyal járnak, lányba szerelmesek, ők is belefutnak abba, hogy nem tudnak összeházasodni, a munkahelyén/suliban nem mesélhet a párjáról (szinte) senkinek, stb. Tehát velük érzem azt a "közös sorsot".


20/L/L

2015. márc. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Es mit gondolsz az olyan lanyokrol, akik csak szexelnek lanyokkal? Veluk te lefekudnel, vagy ugy erzed ok masok es inkabb nem?
2015. márc. 2. 11:23
 4/12 anonim ***** válasza:

"Biszex ember egy vele azonos neművel van kapcsolatban. Meleg társadalom: Csak egy akarsz lenni a heterok kozul..."


ha egy lány jár lánnyal akkor hogy lehet ilyet mondani? ez nem világos a kiírásodban, a többi okés bár nem feltétlenül értek vele egyet.

2015. márc. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Hat, hogy lannyal van egyutt, de o azt allitja biszex es azzal hogy szt allitja csak bizonygatni akarja hogy nem teljesen meleg hogy elfogadjak. Kihagytam, hogy azt allitja hogy biszex...
2015. márc. 2. 11:49
 6/12 A kérdező kommentje:
Na varj... Nem is hagytam ki.
2015. márc. 2. 11:50
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Párom biszexuális. Lassan négy éve vagyunk együtt. Nem csal meg, nem hiányzik neki a másik nem, mert szeret. Ennyi.


Nem értek egyet a leírtakkal. Jobban mondva teljesen fölöslegesnek érzem foglalkozni vel. Engem nem az érdekel, hogy valaki meleg, vagy bi, hanem hogy milyen ember. A kategórizálást meg külön utálom.

2015. márc. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
47%
Nekem kivétel nélkül rossz tapasztalataim voltak biszexekkel. Az utolsó esetét jó olvasni. Többet nem akarok semmit sem biszexektől, mert nagyrészt csak titokban akarnak szexelgetni és kész. Engem ne használjonak már ki.
2015. márc. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
76%

Másik oldalról írok, annak ellenére, hogy nem nekem célzott a kérdés... biszexként. Úgy vettem észre, hogy sok meleg elítéli a biszexuálisokat, azért mert vagy határozatlannak gondolják őket, vagy nem bíznak bennük. Volt, hogy engem is elutasítottak, egyenesen lenézőek voltak páran, miután elmondtam nekik, hogy biszex vagyok. Bár én nem szeretem ezt a kategorizálást, amikor nincs senkim, akkor szoktam ezt mondani magamról. Inkább úgy szoktam fogalmazni, amilyen kapcsolatban éppen vagyok, ha hetero, akkor hetero, ha leszbikus, akkor leszbikus. Ettől függetlenül persze mindig őszintén mesélek a múltamról, de azt is tudatosítom a másikban, hogy az ég világon nincs semmi jelentősége, hiszen az identitásom mindig az éppen aktuális személyre irányul, fizikailag és érzelmileg egyaránt. Egyszer kiszemeltem suliban egy lányt, úgy a háttérből... tudtam róla, hogy leszbikus. Egyszer egy buliban odajött, és az volt az első mondata hozzám, hogy "mondd,hogy leszbi vagy, nem biszex!". Mondtam neki, hogy nem kell megcímkézni, de ha feltétlen mondanom kell valamit, akkor inkább biszex.. Erre ennyit felelt: "nah, még egy hülye p.csa" Akkor nagyon rosszul esett, mai napig sokszor érzem magam úgy,mint egy tehén, akire ráteszik a bilétát, hogy milyen fajta, és persze az is rajta áll még, hogy "kevesebb vagy,mint én". Régen emiatt sokat szenvedtem. Azóta igyekszem nem foglalkozni előítéletes emberekkel, tőlük úgysem akarok semmit.


Egyébként ez, hogy sok biszex csak szexre megy... ezt nem annyira értem, mint óriási problémát, hiszen egyrészről van sok leszbikus is, aki szintén csak szexre hajt, és a hetero kapcsolatokban is sok pasi szintén csak szexet akar. Tehát a lányok ezzel a problémával ősidők óta küzdenek, félnek attól,hogy csak kihasználják őket,stb... Ez jelen vagy,tény. És? Nekem ne mondja senki, hogy csak a biszexek képesek játszani a másikkal, kihasználni a másikat, hazudozni és megcsalni. Ez személyiségfüggő, nem identitásé. Volt, hogy már az elején közölte a lány, hogy csak szexet akar, őszinte volt, nem sérültem. Volt olyan is, hogy eleinte csak szexet akart, azután benyögte, hogy többet szeretne...


Jó lenne egy olyan világban élni, ahol nincsenek címkék, és az alapján ítéljük meg a másikat, hogy milyen, mint ember, mennyire tud szeretni, mennyire őszinte, és mennyire hűséges...

2015. márc. 4. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
57%

Semmi bajom a biszexuális emberekkel elfogadom őket melegként,de soha semmilyen szinten nem szeretnék kapcsolatot bi emberektől.A tapasztalataim beszélnek belőlem.Nyers testiségre mennek túlnyomórészt és megbízhatatlanok "tiszt kivétel"<--- ezért nem kell leszavazni..Mégis ,h gondoljak másképpen róluk ha eddig csak negatív a tapasztalatom velük kapcsba ?

Számukra a szexualitás nem takar bensőséges dolgokat k.b úgy állnak hozzá mint én a spanglihoz bármikor jól esek elszívni egyet ha már egy kicsit is szimpatikusabb társam van hozzá akkor meg pláne.

De csak vegyünk alapul egy t.keresőt bi profilok között aligha találsz olyat ,h rendes kapcsolatot keres kapásból hármasozni akar dugni éjjel nappal mindig mással.Első kérdése a levélben ha ráírok ,h küldök e neki képet a farkamról-.-" tiszt kivétel bár engem eddig elkerültek.Egy bi vel nem mernék tervezni akármit is mond főleg 25,30 év körül bármikor előállhat azzal ,h ő mégis gyereket akar családot és jól otthagy a szarban.(volt már rá példa) Szóval Biszexuális emberek ismerkedjenek csak biszexuálisokkal melegek meg melegekkel ennyi.

2015. márc. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!