Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Valaki ismerkedne velem,...

Valaki ismerkedne velem, akinek az elképzelésébe bele illenék, aki szingli lány 22 éves kortól-44 éves korig?

Figyelt kérdés

Van ideálom,de se barátságba,se csajozásba nem használom. Szeressen elfogadjon amilyen vagyok,szerese kutyákat és a gyerekeket. ne kor ,távolság a külső és pénz érdekelje. Ne legyen köztünk tabu,legyen kedves,aranyos,vicces, jó fej. Akarjon majd közös álmokat,és jövőt meg közös kutyát később majd pár év múlva,saját családot


Nekem nem számít a kor a távolság a külső sem,csak a belső.Nem számít,ha van gyereked ha nincs,ha van házi állatod ha nincs,és az ideált se szoktam nézni.



2015. márc. 2. 18:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Más szóval dugnál már végre valakivel.


"Akarjon majd közös álmokat,és jövőt meg közös kutyát később"

WTF?

2015. márc. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Te mit akarsz egy 44 éves "lánytól"?

Úgy, hogy még határozott terved sincs, a dugáson kívül, persze?

2015. márc. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én tökéletesen megfelelek az itt leírtaknak:)

Nagy kutyát szeretnél vagy kicsit?

Az a baj, hogy nem ismerkedek jelenleg.

Csak azért válaszolok, hogy ne add fel a reményt. Ha vagyok én ilyen, akkor biztos vagyunk többen is:)

Sok sikert:)

2015. márc. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
3. válaszoló köszönöm szépen.Csak ha többen is vagytok,kevesen fognak ehhez a kérdéshez írni. kis meg a közepes termetű kutyákat szeretem vadász kopó-kotorék ebeket, őrző védő házőrzőbe csak a német juhász és azok változatai
2015. márc. 2. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!