Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A héten egy könnyedebb hangvét...

A héten egy könnyedebb hangvételű találkozóra keresek csajokat. Szeretsz ismeretlenül is találkozni és merész is vagy? Akkor írj ;)

Figyelt kérdés
Rólam elöljáróban annyit, hogy 23 éves jó humorú srác vagyok. Ha 17 és 23 között vagy, írj bátran és csak CSAJOK!
2015. márc. 3. 00:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Esetleg homoszexuális fiatalemberek, nem érdekelnek?
2015. márc. 3. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én mindig arra gondolok mikor talizok egy fiuval, hogy mekkora lehet neki :P :3 úgy le cumiznám... :P
2015. márc. 3. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a figyelemfelkeltő megfogalmazást :D Tuti valami reklámszakmába nyomulsz.

"Elmúltál 18 és szívesen megmutatnád magad kamerák előtt? TAM TAM TAM. Szeretnéd magad kipróbálni egy interaktív vetélkedőben? TAM TAM TAM. Jelentkezz az xyz alpári műsorba és nyerj egy villanybojlert."

2015. márc. 3. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hova kell jelentkezni villanybojlerért? :)
2015. márc. 3. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

21 éves szőke, kékszemű, karcsú lány vagyok, és szívesen találkoznék Veled. Remélem, szexre is sor kerül már az első alkalommal.


[link]

2015. márc. 3. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!