Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miről beszélgessek egy fiúval?

Miről beszélgessek egy fiúval?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy beszéljek vele, félek hogy amit mondok hülye téma lesz. Ti fiúk miről szoktatok egy lánnyal beszélni?
2015. márc. 3. 11:22
1 2
 1/11 Girls are ridiculously shallow ***** válasza:
27%
Sosem értettem, hogy olyan emberek miért beszélgetnek egymással, akik nem találnak közös témát.
2015. márc. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ami feljön, alkalmazkodni kell a körülményekhez, nem tudod előre megtervezni a beszélgetést. xD Meg honnan tudjuk így ismeretlenül, hogy mi érdekli? Nincs olyan téma, ami egységesen érdekel minden emberi lényt ezen a világon. :D
2015. márc. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
28%
Beszélj neki a szexről az minden fiút érdekel mindig :)
2015. márc. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
43%

ha már nem tudok a csajokkal miről beszélni, felhozom h vhol olvastam pár kérdést, amivel 2 ember jobban megismerheti egymást

1. Mit jelent számodra a boldogság?

2. Mi az,amit igazán szépnek találsz magadon?

3. Unalamasnak tartod magad néha?Ha igen,miért?

4. Szeretnél gazdag lenni?Miért (nem)?

5. Mi miatt szégyelted magad utoljára?

6. Az érzékeid közül (hallás,látás,tapintás,ízlelés,szaglás) melyikről tudnál leginkább lemondani?Miért?

7. Udvarias vagy másokkal?

8. Ha idegenként találkozhatnál magaddal,szerinted szimpatikus lennél magadnak?

9. Ha egy tanár kritizál komolyan veszed?

10. Mitől félsz jobban: hogy elveszíted a szüleidet,vagy hogy te magad halsz meg?

11. Ha állat lehetnél ,mi lennél leginkább?

12. Mennyibe kerül egy liter tej?És egy kiló kenyér?És a legolcsóbb szájfény a drogériában?Szerinted a válaszaid mit árulnak el rólad?

13. Szívesen lennél híres-annak előnyével és hátrányával együtt?

14. Mi az amire sohasem lennél képes?Miért?

15. Mi lennél szívesebben: szép,de üres és buta-vagy okos,de csúnya?


nem kell sorba feltenni, az unalmas lenne. A válaszoktól függően elterelheted a témát abba az irányba amiről látod h szívesen beszél.

később még mindig visszatérhetsz a kérdésekhez

2015. márc. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%
a 12. kérdést ne így tedd fel egy fiúnak :D
2015. márc. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

amúgy ha van kedved írogatni írj, írj privit :D


4. voltam

2015. márc. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
79%

Mert minden fiú egyforma érdeklődési körrel rendelkezik, így ami engem érdekel, azt őt is érdekelni fogja. Hát legyen.


Beszélgessetek a forgácsolásról.

2015. márc. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én lány vagyok, de nekem ebből még sosem volt gondom. Mesélj neki vicces sztorikat, amik megtörténtek veled, kérdezgesd, hogy pl. milyen zenét/filmeket szeret... Nem tudom, ezek majd jönnek maguktól, ne görcsölj rá, az a lényeg. :)
2015. márc. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
23%

Minek vagytok együtt/akartok összejönni/kezdtek beszélgetni, ha nincs közös témátok?

Az ilyen erőltetett, izzadtságszagú kínlódást soha nem fogom megérteni. Tetszik az arca vagy a teste, rendben, de erre mit fogsz alapozni, ha két értelmes mondatot nem tudtok váltani, mert semmi összhang nincs köztetek?


Lámpaláz, izgulsz, rendben... viszont régen rossz, ha ennyire érdektelen egy beszélgetés köztetek, hogy csak a szándék van meg, de mondanivaló már nulla.

2015. márc. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
kvantum fizikàrol, a bolygók együttállásáról, a muszlimokról, vladímir putyinról, rólam.. soroljam még?
2015. márc. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!