Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tegyek ha szerelmes...

Mit tegyek ha szerelmes vagyok egy jóval fiatalabb lányba?

Figyelt kérdés
Néhány hete interneten ismerkedtünk meg, nekem nagyon tetszik a lány Ö 22 éves én 46. Állandóan rá gondolok, Ö is ugyanezt mondja hogy teszem neki és Ö is folyton csak rám gondol, állandóan szerelmes verseket idézeteket és dalokat küld nekem. Bennem azonban van egy félelem mégpedig a korkülönbség az nagyon sok. Abban sem vagyok biztos hogy ez a csinos lány is ugyanazokat érzi mint én. Lehetséges ez? Szerintetek jó kapcsolat lehet ebből?
2015. márc. 4. 18:10
 1/5 anonim ***** válasza:
46évesen tiniktől(a gyk-sok nagy része tini)kérsz tanácsot amíg a kor a tapasztalat veled van.Ne izgulj!Nyugodt légy és hidd el hogy mindenre képes vagy.
2015. márc. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Viszont a korkűlönbség tényleg nem nagy gond,ha szeretitek egymást akkor NINCS LEHETETLEN. #1.Voltam.
2015. márc. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szeresd és semmi baj nem lesz. Még az is elfogadható és természetes, ha fordítva lenne, vagyis ha Te lennél 22, a barátnőd 46. Nem az a szégyen, ha szerelmes vagy, hanem ha kihasználod, becsapod és trófeaként tekintesz rá.
2015. márc. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csak nem ráadásul itt ismerkedtetek össze? Mert itt azért nem éketbiztositás!
2015. márc. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát... jó kérdés.

Ő 25 évesen már gyereket szeretne?

Mert akkor te már 50 leszel, és így is elég késő.

Ha csak mulatni akartok, akkor viszont neki nem lesz gyereke.

2015. márc. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!