Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Komoly kapcsolatot keresel te is?

Komoly kapcsolatot keresel te is?

Figyelt kérdés
Nem akarok regényt írni, sem pedig hazudozni össze vissza. 22 éves vagyok sokak szerint helyes srác, de semmi önbizalmam. Nem volt még kapcsolatom. Ha ezt olvassa olyan korombeli lány, aki egy kicsit is érez kedvet ismerkedésre írjon, küldök képet is
2015. márc. 5. 14:54
 1/4 anonim válasza:
Írj 21/l
2015. márc. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Marko polo ***** válasza:
Bár nem vagyok lány, de szerintem ki kéne menned ismerkedni (Mármint a való életbe)
2015. márc. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát, gondolom elég erősen inkább ajánlat ez, mint kérdés. Én nem a célcsoportod vagyok, egy huszonéves pasi...

Én nem mondanám, hogy annyira komolyat keresek. Én jelenleg bármilyet keresek, aztán lehet hogy komolyodik később, lehet nem.Bár az tény, hogy van szexben teljesítményem, ami a nőknél hatalmas előny, jó a beszéd készségem és a humorom, ami még inkább előny. De annyira nem is keresem inkább csak keresgetem a nekem valót.

2015. márc. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem, én semmilyen kapcsolatot sem keresek.

Hogy ne válaszoljanak az olyanok mint én, legközelebb fogalmazz másként.

PL.: "Komoly kapcsolatot keresek. Ha szeretnél velem ismerkedni, írsz?" Vagy ilyesmi

2015. márc. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!