Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Milyen étel elkészítését...

Milyen étel elkészítését várjátok el egy sráctól?

Figyelt kérdés
Most ismerkedek a főzéssel, és kíváncsi vagyok, ki minek örülne, ha a harmadik randin a srác előállna egy ebéddel? Mit várnátok el? Jöhetnek a receptek! :-)

2015. márc. 6. 00:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha már egy spagettit össze tud dobni (persze nem a poros alappal, mert az drága) az nekem elég.
2015. márc. 6. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Egy egyszerű sült hús (mondjuk csirkemell) valamilyen párolt zöldségkörettel vagy salátával nekem tetszene és nem is nagyon lehet elrontani.

Desszertnek pedig valami csokis finomságot találnék ki, azzal szerintem nem lőhetsz mellé. :)

2015. márc. 6. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én tudok virslit mustárral
2015. márc. 6. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Makaróni igazi paradicsomból (vagy fele pari fele sűrítmény, de jó minőségű), só-bors-bazsalikom-oregánó, egy kis fokhagyma, ha szereted... Szalvétát készíts ki, maszatos kaja tud lenni, ez vicces helyzeteket szülhet, de jól fog elsülni. :) Sok szerencsét!
2015. márc. 6. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Figyelj, én csináltam (ugyan nem randin,csak hirtelen felindulásból) natúr csirkemellet barnarizzsel. A csirkemell tetejére két szelet paradicsom és olvasztasz rá sajtot. Nem tudom, mi ennek a neve, de azt hiszem, el lehet képzelni. Én taroltam vele és amúgy baromi egyszerű elkészíteni.
2015. márc. 6. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
éhes lettem, ba sszátok meg.
2015. márc. 6. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én is!:(
2015. márc. 6. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Gondolom svédasztal alább nem engednek az igényekből: [link]


Nő: No és mit szoktál csinálni szívesen a konyhában?

Férfi: Hát nem vagyok egy nagy világhíres séf, de nagyon finom szendvicseket tudok összeállítani.

Nő: Jaaa, aha, hát értem. ( = Hát tudod, nekem nem kell egy ilyen balfácán csicska.)

2015. márc. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha megerőltetem magam tudok valamit összekotyvasztani...mondjuk a barátnőm sem egy konyhatündér.De én így szeretem! :) mindig együtt főzünk de leginkább rendelünk.
2015. márc. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
még a piritóst is elcseszi a legtöbb :D::DD:D:D
2015. márc. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!