Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Az elfoglaltsagaim miatt...

Az elfoglaltsagaim miatt sosem lesz baratnom?

Figyelt kérdés

Az elmult egy evben semmire nem jut ido a munkam, tanulmanyaim miatt. Tudom ilyenkor jonnek a kozhelyek hogy mindenkinek arra van ideje amire raszanja. Viszont ez nem igy mukodik szerintem. Ha nem foglalkozom ezekkel akkor vagy kirugnak vagy a sulibol bukom ki. Az a problema hogy nem tudok sehova sem eljarni ismerkedni es igy nagyon nehez part talalni. Nektek mi a velemenyetek errol? Mit tennetek a helyemben?

21/F


2015. márc. 8. 09:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha ennyire nincs időd, akkor egy normális kapcsolatra se lenne sztem, addig meg kár is belebonyolódni.
2015. márc. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyszer az iskola is véget fog érni.
2015. márc. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Az élet értelme nem az iskola meg a munka.De ha neked az és annyi időt nem tudsz szakítani hogy egy másik emberrel foglalkozz,akkor maradj egyedül.
2015. márc. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem tudhatjuk, mi miatt kényszerül arra a kedves kérdező,hogy iskola mellett dolgozzon is,fogalmunk sincs az életéről,ne vádoljuk alaptalanul! Kérdező, szerintem a megoldás a nem alvásban van.:D Én is rengeteget dolgozom,mellette orvosira járok,ami sokak szerint összeegyeztethetetlen,de nem az,csak iszonyú jó időbeosztásra van szükség,és minden percet jól beosztani,ami néha nagyon nehéz,mert 1 percet sem pazarolhatsz el, kivéve ilyenkor,vasárnap amikor a gyakori kérdéseken lóg az ember,nemde? Hidd el, te is rájössz majd,hogyan tudnád beleszorítani az idődbe,de ha ennyire nincs szociális téren időd,és esetleg van valami,amit most meg tudnál változtatni,amitől meg tudsz szabadulni,akkor azt jobb lenne,ha elengednéd,mert ez valóban nem normális.
2015. márc. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha eleve ismerkedni nincs időd eljárni, akkor egy tényleges kapcsolatra főleg nem lesz. Mármint, én nem elégednék meg a péntek esti 2 órás találkozásokkal egyedül, csak mert akkor van egyedül időd rám. Szóval amíg nem tudod összeegyeztetni, amíg egyáltalán semmi szabadidőt nem tudsz rászánni, addig nincs is értelme ismerkedni és párt keresni.
2015. márc. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
majd egyszer. én 27 vagyok, hétköznap munka este tanulok, szombaton tanfolyamra járok, vasárnap kifújom magam. ha el sikeres akarsz lenni az életben akkor szüless gazdagnak, szüless zseninek, vagy szánd rá az időd! ez van. szerintem nincs megoldás. az ismerkedés rengeteg időt, energiát vesz igénybe. esetleg ha véletlenül találkozol egy hasonlóval....
2015. márc. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!