Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Valakinek az ilyen lányok...

Valakinek az ilyen lányok bejönnek?

Figyelt kérdés
Igazság szerint volt már sok barátom de mindegyik otthagyott az első vagy második csók után....elég szar érzés na de kezdjük : külső barnás szőke vállig érő haj (levágattam és megbántam) zöldes szürke szem szeretek sötét sportos ruhákban járni de ha kell akkor magassarkú meg koktél ruha. Belső : vicces vagyok ha kell megtudom védeni magam de nem vagyok az a nagyszájú stílus.Szeretek embereket fárasztani :DD Szeretek zongorázni és festeni meg persze a zenéket is imádom.Rasszista vagyok mármint a Romákkal szemben mert már nagyon sokszor bántottak meg meg kihasználtak. Kb ennyi írj ha van kedved ;) 14/l

2015. márc. 8. 13:00
 1/9 Noren1989 ***** válasza:
Valakinek biztos.
2015. márc. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
annyira kislány vagy még. és itt nem elsősorban a korodra célzok...
2015. márc. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
hát így ennyiből simán lehetne bermi de túl fiatal vagy 18 lennél írnék :) 21/f
2015. márc. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát nekem mind1 ha akarsz beszélni akkor írj. 14/f
2015. márc. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ezek alapján nekem bejössz csak ne lennél ennyire fiatal.
2015. márc. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ezeknek a kérdéseknek annyira sok értelmük van. Felsoroltál pár külső tulajdonságot, ami alapján egyáltalán nem lehet megítélni, és felsoroltál néhány belső tulajdonságot, ami töredéke a személyiségednek.

Másik meg, hogy elképzeltem egy 14 éves lányt magassarkúban tipegve egy koktélruhában. Hááát... :D

Kérdésedre: biztos bejössz valakinek, de azt nem így fogod megismerni :)

2015. márc. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Próbálkozz skinheadekkel
2015. márc. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Írjál ha gondolod, de max barátkoznék. Mivel most is csesztetnek, egy kapcsolattal :D
2015. márc. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Tudom hogy fiatalodik a tarsadalom. De az hogy 14 evesen sok baratod volt mar...

Kicsit durva.

Btw.

Nekem bejonnek, az ilyen kulturaltabb lanyok mint pl te.

És nem is hagyom oket ott 1 csok utan... Nemtudom hogy van valakinek szive ahhoz...



18/f/Miskolc

2015. márc. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!