Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 22 évesen lett először barátnő...

22 évesen lett először barátnőm. Már egy éve nincs senkim. Miért lehet az hogy nem merek oda menni a lányokhoz ismerkedni? Így soha se lesz? Hogy kell el kezdeni hogy ne égjek be? 26f

Figyelt kérdés
2015. márc. 8. 15:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Beégni nem kell soha, de a visszautasítás benne van mindig a pakliban. Nem kell feladni
2015. márc. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
És hogy kell el kezdeni egy vad idegennel a beszélgetést?
2015. márc. 8. 15:32
 3/18 anonim ***** válasza:

Várj egy kicsit, majd az itteni nagy "nőcsábászok" adnak tippeket. :D


Egyébként meg először csak barátkozz velük, akár olyannal is, aki nem jön be. Legyen meg az önbizalmad, aztán már könnyebb lesz.

2015. márc. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 kendrazoltan ***** válasza:
Azért, mert a lányok valójában élő embereket evő szörnyek...nem kell tőlük félni. Te attól félsz, hogy olyan visszautasításban lesz részed, ami után megalázva érzed majd magad, de ha tisztelettel közeledsz egy normális nő felé, akkor az elutasítás is olyan lesz (ha az lesz), amit nem probléma feldolgoznod...
2015. márc. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
És hogyan közeledjek egy leányzó felé még sose próbáltam!Lehet hogy elég gáz de ez nekem nem igazán megy.
2015. márc. 8. 15:39
 6/18 anonim ***** válasza:

Munkahelyen, suliban, edzőteremben vannak lányok?

Csak beszélj velük hétköznapi dolgokról, nem kell randira hívni őket.

2015. márc. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 kendrazoltan ***** válasza:
Valami olyan megnyilvánulással, ami nem tolakodó, mégis eltér az ilyen sz@r sztenderd "csajozós dumáktól"...konkrétat azért nehéz mondani, mert a megfelelő témát és mondatokat maga a helyzet hozza, hogy hol vagytok, mit csináltok, milyen ruhában vagytok, stb...
2015. márc. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Miért nem értitek meg kedves válaszolók,hogy egy nőn sem látszik alapból,hogy ő most bunkó lesz-e velem vagy sem.Nem látszik rajtuk ki a normális és ki nem.

Én sem merek már kezdeményezni,mert nem kapok semmiféle jelet,hogy bármit is lehetne,a másik az,hogy többször is olyan szinten megaláztak,vagy semmibe vettek,kinevettek,hogy azt nem lehet túlzottan jól fogadni és feldolgozni...

Pedig mindig értelmesen,kulturáltan közelítettem,és csak a jó szándék vezérelt.

Sőt egyetem előtt tök indokolatlanul is kinevettek,pedig semmi vicces nem volt rajtam,és még csak nem is ismertek,semmit nem tudnak rólam,de rajtam nevettek...

23/F

2015. márc. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
És mindezt úgy,hogy hozzájuk sem szóltam,csak elmentem mellettük kb.
2015. márc. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
mit kell először mondani egy lánynak?Az a baj hogy nem tudnák mit mondani pár mondat után.
2015. márc. 8. 16:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!