Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ti összejönnétek a legjobb...

Ti összejönnétek a legjobb barátotok volt szexpartnerével?

Figyelt kérdés

Már hónapokkal ezelőtt vége lett köztük mert haverom becsajozott, amúgy csak d*gni jártak össze. És valamelyik nap unatkoztam, megnéztem a csajt és akkor vettem észre hogy ugyan az a kedvenc előadónk. Bejelöltem, irtam neki zenével kapcsolatban, el is kezdtünk beszélni. Tudtam am hogy ki vagyok mert már hallott rólam. Szóval olyan jol sikerült ez a beszélgetés hogy elkezdett komolyabban érdekelni, mert tök értelmes meg normálisabb mint a mai csajok. De ezt még nem mondtam se neki se haveromnak mert nem tudom ki mit szólna. Ilyet azért nem szoktunk hogy egymás nőjére vagy szexpartnerére rámegyünk. Szoval nem tudom mit csinaljak. Csajjal héten amúgy talizunk mert személyesen még sosem talalkoztunk.

23F, 21N


2015. márc. 9. 17:09
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!