Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tetszem neki vagy sem? Mit...

Tetszem neki vagy sem? Mit tegyek most? Hogyan kezdeményezzek beszélgetést?

Figyelt kérdés

Tudom nagyon elcsépelt a kérdés ,de teljesen tanácstalan vagyok és ezért kérem a segítségeteket.

Szóval én 11.-es vagyok , a lány aki tetszik pedig 9.-es. Alapjáraton érdekes a dolog ,emrt úgy tudom ,hogy a lánynak van jelenleg barátja.

Egy ideje tetszett nekem és valami szemezéshez is hasonló történt már ,vagyis inkább kerestük egymás tekintetét ,de én elég félénk vagyok ,tehát mikor felém nézett (vagy legalábbis én azt hittem) mindig elfordítottam a fejem. Lehet ez volt a hiba. Szerintem én is tetszem(tetszettem?) neki, mert sokat mászkált a tantermünk körül, a terem előtti padokra is többször leült a barátnőivel. Talán az én társaságomat kereste ,de lehet tévedek. A mai napon pedig már kedélyesen egy másik sráccal beszélgetett eléggé csillogó szemmel. Szóval nem tudom mit tegyek. Talán már le is mondhatok róla? Elég tapasztalatlan vagyok a témában ,mert nem vagyok egy kis darab ember (szerencsére év eleje óta egy 10 kilót sikeresen ledobtam) és ezért önbizalmam sem nagyon volt lányokkal kapcsolatban ,de ezt a lehetőséget nem szeretném elszalasztani ,mert nagyon szimpi a csajszi ^^ és nem egy futószalagon gyártott tiniribi ,mint napjainkban a legtöbben. Az önbizalommal talán már nem lenne gond csak azt nem tudom milyen szöveggel kezdeményezzek beszélgetést. Esetleg írjak rá facebookon? De az olyan személytelen. Lehet ,hogy túl gondolkozom a kérdést ,sőt biztos is ,hiszen ez már egy kisregény amit leírtam ,de még egyszer mondom zéró tapasztalat csajok terén ,szóval elég nagy szükségem lenne egy kis segítségre.

Ha végig olvastad akkor köszönöm neked és ha még valami féle normális választ tudsz adni és az segítség nekem akkor nagyon hálás lennék :)

17/F



2015. márc. 10. 22:49
 1/3 anonim válasza:
Nagyon szeretnék segíteni.. de sajnos ez így interneten keresztül sosem egyszerű. Szóval. Nincs semmi baj azzal ha facebookon írsz rá.. (lány vagyok) viszont ha már ezt teszed, akkor utána élőben is köszönj neki!!! Ez sajnos ez borzalmasan nagy baki amit a srácok többször elkövettek. És ez elég rosszul esik a lányoknak. Ha facebookon biztosabbnak érzed magad először akkor kezdeményezz beszélgetést ott, de utána legyen meg a "való világban" is a kontakt. Mosolygj rá, küldj felé magabiztosságot, és szeretet! Menni fog! Hajrá!:)
2015. márc. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a biztató szavakat! Jól esett és adott egy kis löketet. :)
2015. márc. 11. 18:12
 3/3 anonim válasza:
Nagyon szívesen!:) Örülök, hogy segíthettem!
2015. márc. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!