Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Első randira milyen helyszínek...

Első randira milyen helyszínek a legjobbak? (meleg kérdés)

Figyelt kérdés
Egy kávézóra vagy hasonló beülős helyre gondoltam, ahol nyugodtan tudunk beszélgetni. Esetleg valakinek más ötlet?

2015. márc. 11. 21:31
 1/6 anonim ***** válasza:
19%
krematórium
2015. márc. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Mi van itt?:O
2015. márc. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
13%
homokos tengerpart D
2015. márc. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
67%
Sétálgatás vagy kiülés egy parkban, esetleg borozás. Ha komoly kapcsolatról van szó és nem akarjátok elhamarkodni, akkor meggondolandó a "lakásnézés".
2015. márc. 12. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy kávézóban vagy más beülős helyen le van korlátozva, hogy miről fogtok beszélni. Szexuális igényekről nyilván nem. Inkább sétát ajánlok, lehetőleg napsütéses időben. Aztán ha szimpatikusak vagytok egymásnak elmentek cukrászdába, kávézni, stb. Sok sikert! ;)
2015. márc. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nem nevezném magam rutinos randizónak, mert mindig izgulok egy-egy találkozás előtt, viszont azt el tudom mondani, hogy én hova szoktam szervezni az első randit. A Margitszigetre szoktunk menni, sétálunk, közben kötetlenül beszélgetünk. És nagy előny például egy beülős helyhez képest, hogy bármiről lehet beszélni, nincs ott melletted más, aki esetleg hallaná, miről beszéltek. De a Normafa is jó választás szerintem. Feltéve ha nem rossz az idő. Egyébként a sziget után én is be szoktam ülni egy kávézóba a "jelölttel", de addigra már úgymond a kevésbé szalonképes témákról szót ejtünk, szóval ott már általában nem a meleg témáról szoktunk beszélgetni.

Remélem tudtam segíteni.

2015. márc. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!