Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy lány akibe szerelmes...

Van egy lány akibe szerelmes vagyok. Próbálkozni szeretnék csak nem tudom, hogy hogy kezdjek hozzá vagy mit csináljak?

Figyelt kérdés

Ismerek egy lányt akibe szerelmes lettem. Próbálkozmi szeretnék nála de nem tudom hogy mit csináljak vagy hogy kezdjek hozzá.


A válaszokat előrre is köszönöm.



2015. márc. 11. 22:12
 1/6 anonim ***** válasza:
úgysincs esélyed
2015. márc. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nehéz ügy.
2015. márc. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az első 2 kommentig eljutottam magamban is...
2015. márc. 11. 22:16
 4/6 anonim ***** válasza:

Öreg hiba hogy elsőnek leszel szerelmes a lányba, fordítva kéne lennie mert ez látszik rajtad és hát nem leszel annyira "tökös". Pedig a csajok 90% ezt szereti, ha tudja mit csinál a férfi, és nem csak majd lesz valami.


Hogy mit csinálj? NE MOND MEG NEKI. Azzal csak rontasz a helyzeten, ha szemébe mondod, akkor lőttek a helyzetnek az fix.

Ha jól gondolom most barátok vagytok, ez is egy hiba nehéz onnan kijönni de nem gond meg lehet oldani. Lényeg, hogy ne kezeljen barátként.


Próbálj vele vicces lenni, humoros, építs fel a érzelmi kapcsolókat. :D Szóval arról beszéljetek ami közös talán.. de ne félj kinyilvánítani a szexualitásodat felé.. de ne mond ki teljesen hogy én le akarok feküdni veled.. :DD

2015. márc. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm 22:32-es.
2015. márc. 11. 22:40
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha tudok segíteni akkor nyugodtan írj privátot. :)
2015. márc. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!