Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Beszélgetnél valakivel csak...

Beszélgetnél valakivel csak azért, mert szép?

Figyelt kérdés

Van egy fiúismerősöm, neten évek óta jóban vagyunk, sajna táv miatt nem tudunk találkozni. Nemrég megkeresett egy haverja beszélgetni.

Fogalmam sincs, miért, de minden érdekli, ami velem kapcsolatos, holott nincs közös nyelv, max fordítóval tudom értelmezni, amit nekem ír, ő ugyanígy. Szóval értelme semmi.

Múltkor megkérdeztem, mégis miért szeret velem beszélni. Reakció:

"Nem szoktam idegenekkel beszélni. Olyannal, aki nem beszél spanyolul meg aztán pláne nem. De veled szeretnék. Olyan szép vagy, érdekelsz. Kár, hogy személyesen nem működne a kommunikáció"

Meg kérdeztem, milyen az idő náluk (időjárás, mi másról tudna két idegen beszélni).

ő: "Nálunk nyár van, de esős nagyon. Gyere el egyszer. Akkor szép idő lesz"


Komolyan képes valaki annyira unatkozni, hogy leálljon beszélgetni egy idegen lánnyal, csak azért, mert tetszik neki a külseje?


21L és 21F


2015. márc. 12. 12:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Meg akar kefélni. Egyértelmű.
2015. márc. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gyerekes kérdés...
2015. márc. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Te komolyan nem veszed észre, hogy bejössz neki és bókol, udvarol neked? Vagy csak csak játszod a naivat?
2015. márc. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Komolyan képes valaki annyira unatkozni, hogy leálljon beszélgetni egy idegen lánnyal, csak azért, mert tetszik neki a külseje? "


Látod itt a baj! A lányok elvárják, hogy a fiú kezdeményezzen, aztán amikor a fiú tényleg keudeményez, még a lányoknak áll feljebb...

2015. márc. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is jobban járnál, ha letiltana.
2015. márc. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!