Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 25 év fölött még lehet normáli...

25 év fölött még lehet normális lányt találni?

Figyelt kérdés

Alap sztori, középiskolában, egyetemen visszahúzódó kocka srác voltam, nem is csoda, hogy nem volt barátnőm. Most hogy pár éve a saját lábamon állok, kicsit megnőtt az önbizalmam, levágattam a hajam, normálisabban öltözködöm és a nők észrevehetően jobban érdeklődnek irántam.

Igen ám, de egyszerűen én nem találok olyan lányt aki tetszene nekem. Valahogy úgy érzem, hogy ha valaki aranyos, kedves, valamennyire szép is, akkor nyilván már elkelt. Akikkel ismerkedem/randizom csak úgy tudok egy kapcsolatot elképzelni, hogy lejjebb adom az igényeimet.

Ne értsetek félre, legtöbbször nem is a külsővel van gondom, hanem az illető nem kellemes társaság, teszi magát, idegesítő, volt aki egyszerűen buta volt.

Mit csináljaK? 28 vagyok, és úgy érzem elment mellettem az élet.. Keressek tovább? Vegyek egy nagy levegőt, szerezzek valami asszonyt, és éljem a szürke tűz nélküli életem? Sokkal fiatalabbakkal nem akarok ismerkedni.



2015. márc. 12. 22:04
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Köszi 9-es, hát akkor asszem még keresek egy ideig :D
2015. márc. 12. 22:57
 12/16 anonim ***** válasza:
66%
Bennem is nagyjából 30 évesen tudatosult, hogy igazából nincs is olyan nő, aki megmozgatná a fantáziám. Az egyiknek jó a segge, de buta, mint a tök. A másiknak szép az arca, de tök hülye. A harmadik aránylag jól néz ki, de folyton fölényeskedik, lenézi a másikat. A következő is aránylag tűrhető külsőre, viszont folyton a jog, a művészet, a költészet, vagy valami nagyon-nagy fаszság... akarom mondani nagyon exkluzív témában jártas, amihez meg én nem konyítok, de nem is nagyon érdekel, mert távol áll tőlem. Szóval hosszú évek óta egyszerűen nem kelti fel egyik nő sem az érdeklődésem. Totál mindegyik nőben van rosszindulat, pletykára vagy konfliktuskeresésre való hajlam. Rohadtul nem tudok kijönni a nőkkel, és voltaképpen már a találkozásunk első néhány mondata után unom a csajt. Sokszor hazudnak is, ferdítenek, csakhogy hú, ők mennyire egyetértenek velem, közben meg tök mást gondolnak, tök mást éreznek, tök mást mondanak, és tök mást tesznek. Köztem és a nők között valami borzasztóan nagy szakadék tátong, de jól érzem magam a szurdok innenső oldalán a kis viskómban.
2015. márc. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Próbálj 25 év alattit találni. Ott még kifoghatsz normálisat. Aki 30 körüli és

egyedül van, annak tuti van vmi defektje. Vigyázni kell velük, mert ebben a korban szoktak bepánikolni ha nincs még gyerek, és akkor szinte bárki megfelel apának...

A másik lehetőség, hogy kifogsz egy elváltat akinek már van gyereke. Akkor viszont nevelheted más kölkét, és az ex is mindig képben lesz.

És ott vagyunk még a 3.csoportban mi is, akik vmi különleges oknál fogva alkalmatlanok vagyunk a normális párkapcsoltra. Van aki túl válogatós, túl nagyok az igények... vagy csak a kapcsolatban egy bizonyos ponton nem tudunk továbblépni, és megakad az egész folyamat egy szinten, mert megijedünk a kötelezettségektől. Aztán csak azt vesszük észre, hogy egyre több macskánk van...


28 évesen bőven válogathatsz a 20 évesek közül.

2015. márc. 13. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Az utolsó lánynak igaza van.

Vidd le az alsó korhatárt, és beszélgess 20 körüli lányokkal. Rájössz majd, hogy százalékosan ott is kb annyi a hülye, mint a 25 felettiek között, de teljesen más a hozzáállásuk. Nincsenek az egekben az igényeik, nem égtek ki, nem akarnak egyből gyűrűt és gyereket. Amelyik lány az idősebb pasik társaságát keresi, az valószínűleg a saját korosztályát túl komolytalannak találja, ergo értelmesebb a korosztály átlagánál.

2015. márc. 13. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
2015. márc. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Nem egyszerű az biztos. Velem is már elúszott a hajó. Még 29 évesen kikerültem a világ túlfelére, aztán hazajöttem 8 év után és akkor tudatosodott bennem, hogy már lehet, hogy késő. Az élet sajna ilyen. Nekem ezt dobta a gép, azért keresgélek, hátha összehoz a sors egy normális nővel. Ha meg nem, akkor irány külföld újra.


37F

2015. okt. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!